Wpis z mikrobloga

Teraz przestroga, jak płaciliście kartą na to #!$%@?łe famemma lub amazon czy inne gówno serwisy (czyli wpisywaliscie dane z karty) to polecam zablokować płatności kartą do 100 zł dziennie i monitorować czy ktoś nie wypłaca, żeby wam cała wypłata nie zniknęła na gift cardy w ameryce w jakimś mcdonaldzie czy innym kurczaklandzie. Ja zakładam, że to subskrypcja w amazonie wyciekły moje dane karty i jakis nygus sobie zakupy robił. Zwrot dostałem, ale co się #!$%@?łem to moje. Także ostrzegam każdego, że jego dane karty mogą sobie latać po necie i kwestia czasu jak ktoś połączy wasz nr. karty z numerem z tyłu i datą ważności.
#famemma #amazon #amazonprimevideo #amazonprime
  • 9
@RapIArbuzy: I tak limit Ci nic nie da, bo wypłacają apple payem. Najgorsze są linie lotnicze, w tamtym roku 10 razy kartę zmieniałem (podawałem ją tylko do lini lotniczych, bo latam średnio z 5 razy w miesiącu), teraz mam revoluta i ustawione na niego przelewy cykliczne.
@RapIArbuzy: 2fa nic nie da bo wyciekł numer karty,data ważności i kod. Zawsze uważałem za idiotyzm, że ktoś może płacić twoją kartą nie mając jej w ręku i mam nauczkę, żeby ufać sobie, a nie jakimś #!$%@? korpo które w dupie mają twoje dane.