Wpis z mikrobloga

Ukraińcy postawili pułapkę na szczury, a ruski od pół roku pakują się jeden za drugim i jeszcze świętują jak uda im się zdobyć kawałek spleśniałego sera ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WaveCreator: Ale zdajesz sobie sprawę z tego że Ukraina w Bachmucie przemieliła minimum 10 tysięcy własnych żołnierzy i nie mam tu na myśli zabitych i rannych tylko samych zabitych? Tak więc super ta pułapka xD.
  • Odpowiedz
CO TO 10 K PRZY 700 K czynnych żołnierzy


@Fretja: Bo 10 tysięcy zabitych to łącznie jakieś 50 tysięcy zabitych i rannych a to są minimalne straty Ukrainy w Bachmucie. Dodatkowo w tych 700 tysiącach które podałeś większość tej liczby nie walczy na froncie tylko wspiera walczących będąc na tyłach. Logistyka, remonty i naprawy. Budowa umocnień i zabezpieczanie tyłów. Tak więc 10 tysięcy zabitych żołnierzy to sporo.

do tego ci nie
  • Odpowiedz
@Koniasz: dla mnie inwestycja nawet 50k zabitych bylaby dobra ze wzgledu na to ze rosja uderzyła w ściane i juz nigdy nie pojdzie dalej, została rozbita na kawałki i już nie pozbiera się dopóki nie odpocznie od wojny z kilka/kilkanaście lat.
  • Odpowiedz
Proszę podać źródło tych rewelacji.


@YoungBoniekk: Jeżeli liczysz na oficjalne ukraińskie dane to licz dalej. Dane o 10 tysiącach to nieoficjalne informacje od różnych osintowców. I są to dane minimum. O stratach Ukrainy bardziej z oficjalnych źródeł dowiadujemy się dopiero gdy jakiś polityk bądź zachodni generał podczas wywiadu się przypadkowo wygada.
  • Odpowiedz
dla mnie inwestycja nawet 50k zabitych bylaby dobra ze wzgledu na to ze rosja uderzyła w ściane i juz nigdy nie pojdzie dalej, została rozbita na kawałki i już nie pozbiera się dopóki nie odpocznie od wojny z kilka/kilkanaście lat.


@Fretja: A bierzesz pod uwagę to że Rosja w Bachmucie traciła głównie skazanych ? Przecież sama Ukraina tym się na lewo i prawo chwaliła. Podczas gdy Ukraina traciła normalnych obywateli .
  • Odpowiedz
Ukraińcy zabili 20 tys degeneratów a ruskie 10 tys wyszkolonych żołnierzy


@Deathspeace: A szkoda się z debilami kopać xD. Niech wierzą w to że Ukraina ponosi 3534546 mniejsze straty niż Rosja. A zwłaszcza w Bachmucie który kilka miesięcy miał ostrzeliwane wszystkie drogi które Ukraina kontrolowała podobnie jak samo miasto było ostrzeliwane z trzech stron xD.
  • Odpowiedz
a czemu zależy Ci na tak wysokich stratach ukraińskich?


@sztefen_muller: A skąd taki wniosek ? Ja po prostu nie mam ochoty brać udziału w ukraińskiej propagandzie sukcesu jak to super wszystko jest a Rosja ponosi takie straty że hej a Ukraina to w sumie ma 5 zabitych i 15 rannych od początku wojny xD.
  • Odpowiedz
Dziwne ze masz tyle czasu na komentowanie - i zawsze to ci wstrętni Ukraińcy kłamią i uprawiają propagandę, a r0sja jest święta!


@sztefen_muller:
sztefen_muller
Dołączył 5 lat i 1 mies. temu
Akcje 87838
Koniasz
Dołączył 9 lat temu
Akcje 14725

A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest
  • Odpowiedz
@Koniasz: FYI: plusowanie śmiesznych kotów na mirko to też akcja. Masz 3x więcej komentarzy ode mnie. I nie sil się na biblijne pierdy, nie wierzę w te bajki.

Bardzo mnie ciekawi że np. siedzisz cicho gdy ZUS pokazuje dowody zniszczonego kacapskiego sprzętu. Nie cieszy Cię fakt że największy wróg Rzeczypospolitej wykrwawia się daleko za Dnieprem?
  • Odpowiedz
lusowanie śmiesznych kotów na mirko to też akcja


@sztefen_muller: Która jak mi się wydaje też wymaga czasu. Skąd ty go tyle masz ?

Nie cieszy Cię fakt że największy wróg Rzeczypospolitej wykrwawia się daleko za Dnieprem?

Bardzo mnie ciekawi że np. siedzisz cicho gdy ZUS pokazuje dowody zniszczonego kacapskiego sprzętu.


@sztefen_muller: A co mam jako 30 czy tam 7805674 osoba z rzędu masturbować się do czegoś ?
Po prostu śmieszy
  • Odpowiedz