Wpis z mikrobloga

W-----a mnie promowanie gangsterów i osób z półświatka na galach freak fightowych.
.
Takiego Soroko jestem w stanie jeszcze przeżyć ale taki wielki bu farbowany lis grający normalnego chłopaka, którego niby system zniszczył to nie mogę znieść. Typ na wywiadach i wszędzie gdzie się wypowiada próbuje udawać dobrego człowieka, a przecież podczas konfy naliczył Trybsona z groźbą dziesiony łańcucha xD Dobrze, że fame odciął się od takich patusów, ale niestety prime oraz takie parówki jak mateusz dzikowski dalej promują te zakazane mordy i dają im rozgłos...
.
Swoją drogą ciekawe skąd wielki bu ma pieniądze na deweloperkę i budowę osiedla domków? Może służby zajęły za mało majątku zarobionego na sutenerce?

#famemma
LewitujacyBanan - W-----a mnie promowanie gangsterów i osób z półświatka na galach fr...

źródło: obraz_2023-06-05_173553464

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LewitujacyBanan: Kaniowski by nawet zeżarł własne g---o z naklejką DZIK żeby tylko zarobić. Tutaj nie ma co się dziwić. Szkoda że kiedyś takie postacie były omijane szerokim łukiem przez społeczeństwo a teraz daje im się zarabiać duze pieniądze za to że kiedyś sprawiali krzywdę innym. Trzeba chyba zacząć zastraszać , bić , gnębić ludzi to może jakaś federacja mnie weźmie i zapłaci 150k. Zawsze się przyda taki pieniązek.
  • Odpowiedz
@LewitujacyBanan: Ten Bu cały to tzw "mafia trzepakowa" Muran go nazwał kiedyś "ulicznym biegaczem" co znaczy, że koleś ma dobre plecy w służbach. Przecież chyba nikt nie wierzy, że jakiś zwykły "Bu" lider bojówki kibicowskiej nie jest dogadany. Te wszystkie "bojówki" i środowiska kibolski powstały na zlecenie komunistów w celu podziału narodu i do dzisiaj są kontrolowane
  • Odpowiedz