Wpis z mikrobloga

I mówi to człowiek którego naczelnik państwa wciągnął dupą. Ja się pytam czy spełnił Kupis jakiekolwiek partyjne postulaty. Czy sprawił że obywatele odzyskali w jakimś stopniu władzę na państwem a autorytarny system osłabł? Czy może Kukiz nigdy nie miał żadnej idei, założył się pijaku a dalej nie mógł się z tego wycofać a potem zrozumiał że w sejmie jest ustawiony do końca życia. Co się stało z partią, wiekszość tej młodej krwi przyklaskuje rządowi, antysystem xD #hejto #bekazpisu #bekazkukiza #bezideowocy #kukiz
Skorvez957 - I mówi to człowiek którego naczelnik państwa wciągnął dupą. Ja się pytam...

źródło: 823c5ab5eb16fc9d9ccada0d06cf0342

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 5
@Skorvez_957_: costam mu się udało, dzięki niemu prezydenci miast nie będą mogli zasiadać w zarządach spółek miejskich w innych miastach. Może uda mu się wprowadzić sędziów pokoju, prace są zaawansowane ale ziobrysci blokują. Jak na 3 posłów to nieźle xD
  • Odpowiedz
  • 2
@Kai: Sędziowie pokoju to wydmuszka kurdupel potrzebował tych sędziów jako argument do walki z UE że niby coś robią a tak to słabizna i belka w oku. 3 posłów z czego jeden mówią że ruski kiedyś był Browar, Mejza czy Morawiecki sr.
  • Odpowiedz
  • 2
@NieObywatel: Dobrze że Korwiniści odwiedli mnie od głosowania na kukiza i jego JOW JOW JOW a później przestrzegali przed Dudą xD Wtedy każdy głosował na Kukiza bo antysystem i Dudeł a w zasadzie antykomor.bo Komor olał sprawę i gadał głupoty a Dudeła pilnowali by nie robił obciachu.
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_ jeden z njewielu skutecznych polityków. bardzo rzadko jest sie w pozycji ze mozesz w sejmie robic co chcesz to dla wyborców wlasnie tacy ludzie powinni być bardzo wartosciowi, nie wygrał wyborów a mimo to potrafil przeforsowac to co jego wyborcy chcieli
  • Odpowiedz
jeden z njewielu skutecznych polityków. bardzo rzadko jest sie w pozycji ze mozesz w sejmie robic co chcesz to dla wyborców wlasnie tacy ludzie powinni być bardzo wartosciowi, nie wygrał wyborów a mimo to potrafil przeforsowac to co jego wyborcy chcieli


@stan-tookie-1: ale o kim ty piszesz? xD
  • Odpowiedz
masz u góry, o Kukizie


@stan-tookie-1: no to zacytuję i wytłumaczę do czego się odnosiłem

jeden z njewielu skutecznych polityków. bardzo rzadko jest sie w pozycji ze mozesz w sejmie robic co chcesz to dla wyborców wlasnie tacy ludzie powinni być bardzo wartosciowi, nie wygrał wyborów a mimo to potrafil przeforsowac to co jego wyborcy chcieli


to nie jest tak, że Kukiz robi co chce mimo bycia w opozycji. Od
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi dla wyborcy nie ma znacze ie w jaki sposob ustawa przechodzi tylko właśnie że przeszla. czy w czwrtek o 13 czy w piatek o 22, w atmosferze skandalu czy narodowej zgody to już teatr dla rozemocjonowanej części publiki, dla normalnych ludzi liczy sie czy coś jest czy tego nie ma.
mnie by też frustrowało gdyby w grze w ktorej chodzi o skutecznosc ktoś by ciagle łaził i sie czepiał że
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi na głównej masz przypomnienie platformianych 4xtak i 3x15, jakbyś był ich wyborcą to byłbyś zadowolony że w pięknych garniturach nie zrealizowali swojej umowy z wyborcami? co prawda złamali plany ale za to ładnie wypadli przy tym
  • Odpowiedz