Wpis z mikrobloga

@Niebadzsmokiem: Lockdown w Polsce wprowadziły PiS, KO, Lewica, PSL i politycy Polski2050.

Co więcej: przez prawie 2 lata przekrzykiwali się kto jest większym zamordystą i kto bardziej chce walczyć z wolnością obywateli. ZERO refleksji. 200 tys. zgonów przez ich politykę to tylko wierzchołek góry lodowej dziesiątek tysięcy tragedii ludzkich, które wydarzyły się w tym czasie.

Coś jeszcze?
  • Odpowiedz
  • 0
@wojtas_mks patrz, bo jak ja pamiętam to PiS wszystkie lockdowny wprowadzał i to rozporządzeniami, a nie głosując w sejmie. Sugerujesz że pozostałe partie wprowadzały swoje własne rozporządzenia? I że w ogóle mogli to zrobić?
  • Odpowiedz
Konfederaci są tak bardzo za wolnością, że bojkotują (srał ich pies jak nie chcą iść, ale namawiają do tego innych) marsz przeciwko najbardziej antywolnościowemu rządowi od czasów komuny.

@Niebadzsmokiem: możesz podesłać mi statement konfederacji bojkotujący marsz 4 czerwca?
  • Odpowiedz
patrz, bo jak ja pamiętam to PiS wszystkie lockdowny wprowadzał i to rozporządzeniami, a nie głosując w sejmie. Sugerujesz że pozostałe partie wprowadzały swoje własne rozporządzenia? I że w ogóle mogli to zrobić?


@Niebadzsmokiem: O rany, niezły fikołek. Masz głosowanie. Konfederacja ostrzegała, nikt nie słuchał BO WIRUS.
wojtas_mks - >patrz, bo jak ja pamiętam to PiS wszystkie lockdowny wprowadzał i to ro...

źródło: E7P_xA6XEAEpyui

Pobierz
  • Odpowiedz