Wpis z mikrobloga

@Tymajster: Tak widzę, że łączysz kropki. Ciekawe dlaczego tak jest ... hmm może dlatego , że cała KOLewica stwierdziła, że gardzi konfederacją i nigdy z nimi nie wejdą w koalicję, wolą nie stworzyć rządu albo przeprowadzić przedterminowe wybory byleby nie dopuścic nikogo z konfy do rządzenia. Teraz pytanie za 100pkt, chociaż śmieszniRazem nie potrafią myśleć poza swoją bańką- co powinna zrobić konfederacja:
a) rozwiązać swoją partię bo przecież bez sensu startować
hmm może dlatego , że cała KOLewica stwierdziła, że gardzi konfederacją i nigdy z nimi nie wejdą w koalicję


@anakhin: No nie jest tak, bo jest dokładnie na odwrót - to Konfederacja uważa całą opozycję za "lewaków z POPIS", którzy tylko udają, że są przeciwko PiSowi a tak naprawdę są dogadani pod stołem. A później wielkie zdziwienie czemu nikt się nie chce z nimi dogadywać.

Tak tylko dodam, że na marsz
@Jarusek: hmm jeżeli podasz mi wypowiedź Mentzena (bo on obecnie przewodniczy w partii), ze nigdy nie wejdzie z nikim w koalicję w celu stworzenia rządu. To przyznam Ci rację i już się zamkę.
No nie jest tak, bo jest dokładnie na odwrót - to Konfederacja uważa całą opozycję za "lewaków z POPIS", którzy tylko udają, że są przeciwko PiSowi a tak naprawdę są dogadani pod stołem. A później wielkie zdziwienie czemu nikt się nie chce z nimi dogadywać.


@nostalgiwolf: Równie dobrze bym mógł podać przykłady Lewicy gdzie głosuje dokładnie tak samo jak PIS (w sprawie rozdawania socjalu), czy PO popierające 800+ albo 'darmowe' kredyty
Równie dobrze bym mógł podać przykłady


@anakhin: Jeżeli dołączysz do tego przykłady gdzie Konfederacja też głosowała razem z PiS to spoko, nie krępuj się. :)

Przykład to chociażby podatek od zbiórek, ustawa o ochronie ojczyzny de facto przywracająca pewną formę poboru, zakaz aborcji (z czego zresztą byli bardzo dumni) itd.

Wejdą jak chociaż część ich postulatów została wzięta pod uwagę. KOLewica uznała - że nigdy z nimi nie wejdą w koalicję
Jeżeli dołączysz do tego przykłady gdzie Konfederacja też głosowała razem z PiS to spoko, nie krępuj się. :)

Przykład to chociażby podatek od zbiórek, ustawa o ochronie ojczyzny de facto przywracająca pewną formę poboru, zakaz aborcji (z czego zresztą byli bardzo dumni) itd.


@nostalgiwolf: No tak, dokładnie to samo napisałem więc nie rozumiem co chcesz mi udowodnić? Przecież napisałem jasno, że mogę "równie dobrze podać przykłady.." czyli sens jest taki -
@Tymajster logika POpaprańców

PO odsunięte od władzy bo nic nie robili 8 lat a jak robili to dokładnie odwrotnie niż zapowiadali że będą robić

PiS robi dużo spełniając oczekiwania wyborcze swoich wyborców przez co gospodarka cierpi

żeby uratować gospodarkę trzeba znów wybrać PO które nic nie będzie robić zamiast wybrać nowych którzy nie rządzili więc robią marsz anty PiS który jest tak naprawdę marszem poparcia dla Tuska

nie mają żadnego racjonalnego programu