Wpis z mikrobloga

Ale te #rozowepaski są odklejone to masakra - nie, wcale nie ma wojny, wcale nie toczy się 200km od granicy z Polską (200km to mniej więcej taka sama odległość jak od Warszawy do wioski gdzieś pod Kielcami skąd taka feministka pochodzi). Na ukrainie też do czasu nie było wojny. Zupełnie pomijam fakt że mężczyźni nie będą mogli uciec za granicę dzięki przepchnietej ustawie o obronie ojczyzny. #feminizm #marsz #marsz4czerwca #polska #wojna
Pobierz
źródło: IMG_20230605_072255
  • 29
@Baudi: no to wystarczą takie z dużym prawdopodobieństwem, że są wiarygodne :)

paczam i CBOS próbował coś tam oszacować ale to ponad 10 lat temu,
wyszło im, że 33 proc. facetów zdradzało albo miało kontakty z osobą w związku,
oraz 18 proc. kobiet

tutaj już są zawarte dane z ankiet o przyznaniu się oraz właśnie szacunki tych którzy nie chcieli się przyznać ale "wpadali" na innych pytaniach które sugerowały, że właśnie
@Baudi: o wow nazywanie kogoś feninazistka bo moje zdanie nie pasuje do twoich urojen, niezła odklejka, nałóż na wykop cenzurę u daj wytyczne że nie można pisać że faceci zdradzają jak zdradzają
Coraz więcej odklejonych ludzi na wykopie którym brak piątej klepki
Gdybyś nie był ignorantem to byś wiedział z innych wpisów że to feminizmu bardzo daleko mi daleko ale czytanie takich jak ty boli
@Baudi: nie kolejny as tylko odniesienie do poziomów ufności z badań statystycznych,

zwykle stosuje się poziom ufności 95 proc. więc też można się "czepiać", że nie są one wiarygodne bo nie mają 100 proc. wiarygodności,
ale mimo wszystko się robi te badania, również ankietowe, szczególnie związane ze zdrowiem i medycyną, i pozwalają one "pchać do przodu" naszą cywilizację,

więc po prostu tym "skrótem myślowym" pytałem właśnie o te badania co do
@pieknylowca: ta "typiara" to jakis gruby przyjeb, polecam zignorowac bota - "ona" odpisuje na wszystko kazdemu ciagle, kto ma na to czas i motywacje? cos musi byc nie-halo; smiesznie, bo to jak w zoo, rozumiem, ale moze nie dawajmy "jej" tego, czym sie teraz dowartosciowuje - atencja xd