Wpis z mikrobloga

tak wam przewinę, bo na fali tego marszu założyłem sobie konto żeby potrollować trochę

nawet nie wyobrażacie sobie jaka z nikolki jest szmaciura, szczegółów nie będę mówił, bo mi nie wypada, znam dobrze po prostu kogoś, kto miał nieprzyjemność ją poznać dobrze xD
pewnie nic odkrywczego wam nie mówię, bo kto się na dupach zna ten widzi jaka to jest, tak zwana wkładka
ale śmiesznie się to ogląda z perspektywy osoby która wie, co ona robiła i jaki ma przebieg, a jeszcze śmieszniej czyta bronienie jej

wiem, że to czytasz, brat dalej pizze przekłada co?
#danielmagical #famemma
  • 19
@PZt37: @9Japko9 trza się smakiem obejść, ale jak mi ziomal da dyspensę to może napiszę jakieś śmieszne fakty, nie gadalem z nim o tym więc nie czuje się upoważniony
właściwie ten wpis jest bardziej do nikolki bo wiem, że to latawica czyta :D
@NoDayzOff Stary błagam cię, weź z koleżką lepiej pogadaj na jakiś ciekawy temat, zapytaj go czy wszystko gra jako dobry ziomek, a nie, nikogo nie obchodzi ta lampucera, serio, jeszcze koleżkę bedzie pytał bo to jakieś insidowe info, bitch pls xd Czym ona się tak zasłużyła ze jakieś dochodzenie robisz, otrzasnij się byku mówię bez krzty pocisku w Twoja stronę, jedynie weź proszę nie daj wykopkom robić z siebie szmaciarza stary, jak
@robmiejski1946:
mordo oj uwierz mi że zasłużyła sobie na gorsze rzeczy, żadnego dochodzenia nie muszę robić bo to sam mi ziomal przewija, ja tam umoralniać nikogo nie będę ale to jest psycholka największego sortu mordo gwarantuje ci

ale masz racje byku w tym, że nie będę nic pisał, jeszcze wyciągnę jakiś smród co by ziomal nie chciał a świat jest mały, nie ma co łapać wczuty
@NoDayzOff Spoko luz, chodziło mi jedynie o fakt że takie pokraki jak ona nie zasługują na mój i twój czas, oczywiście ja nie mam zamiaru wykopkowac i ci ubliżać a zwrócić twoja uwagę że na bank jesteś spoko ziomeczkiem i po prostu warto się na takie osobistości zesrać na rzadko, zapomnieć i #!$%@?, bo co takie coś ma żeby to śledzić, to te #!$%@? powinny płacić nam ze w ogóle ty chcesz