Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że w Polsce nie ma partii politycznej dla młodych ludzi, takich nawet do 35 rż. Może Konfederacja jest dla prawicowych lub centro-prawicowych mężczyzn, ale co jeśli ktoś ma poglądy, nie wiem, centrowe czy liberalne? No nie odda głosu z czystym sumieniem lub nie odda wcale xD

PO i ich elektorat to po prostu starzy ludzie, którzy chcą, by znów im się wygodnie żyło. Mają w dupie problemy młodych mężczyzn i ogólnie młodych. Jedyne co mogą zrobić, to pokazać się przy nich w celach propagandowych i tyle. Polityka, którą forsują to oczywiście socjal, kobiety i wzajemnie włażenie sobie w 4 litery.

A ten jawny SBcki konfident na marszu to już w ogóle całe zaoranie środowisk około solidarnościowych xD

Najlepsze jest to, że na tym forum siedzą płatne trolle i 50-60 latkowie głosujący na PO próbują wmówić młodym, że są symetrystami lub pisowcami, jak ci powiedzą, że im się ich partia nie podoba.

#bekazpo #bekazpodludzi #marsz4czerwca #marsz #polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow #niebieskiepaski #rozowepaski #polska #wykop
  • 4
  • Odpowiedz
  • 3
@yaroszek: Ja ci nie powiem na co masz głosować, sam musisz podjąć świadomie tę decyzję. Nie będę cię namawiać do głosowania na nikogo i pisać ci, że mój wybór to jedyna słuszna droga, tak jak robią to trolle z PO. Zagłosuję na Konfederację, ale tobie, jako niezdecydowanemu, dobrze radzę - zanim pójdziesz na kogokolwiek oddać głos, zastanów się dwa razy.
  • Odpowiedz
@yaroszek: polecam KO
Nie jestem trollem. Jestem libkiem.
Dla mnie k0nf to zamordysci, nie ma opcji. Niskie podatki ale idziemy w Białoruś i radykalizm religijny. Nie dzieki.
Ale porada kolegi dobra, przemysł dwa razy bo może Ci odpowiada
Grunt żeby być szczerym ze sobą
  • Odpowiedz