Wpis z mikrobloga

@Reretos: XD Ja tam nie zwracam uwagi na nicki, bo i tak nie ma powiadomień, więc wchodzenie w dyskusje nie ma sensu, bo i tak nie wiesz, że ktoś Ci odpisał (no chyba że przeglądasz wszystkie newsy po kilka razy dziennie)
Czyli Lewy może być spokojny o podium strzelców w LM przez kilka lat póki Halland nie odjedzie wszystkim


@AtlantyQ: Ciekaw jestem, czy będzie w stanie dogonić kiedyś Ronaldo. Bo tego, że za kilka sezonów wyprzedzi Robercika to jestem niemal pewien, o ile utrzyma podobną skuteczność
@nn1upl: Myślę, że przy skuteczności +10 bramek na edycję i przy założeniu, że go kontuzje mnie wyeliminują przed 35 rokiem życia to tak. Ronaldo i Messi jednak dosyć wcześnie zaczęli grać w LM i ich kariery trwały długo
@WeezyBaby: Niebywale w sumie, że Benzema jako piłkarz Lyonu pamiętal jeszcze czasy brazylijskiego Ronaldo (nie w Realu, ale ogólnie), Giggsa, Puyola, Shevchenki, Rooneya, Henry'ego czy Kaki.

Piłkarze mojego dzieciństwa. Pięknie się ten transfer Realowi udał. Chyba jeszcze lepszy transfer niż sam Ronaldo, choć w czasach Portugalczyka Benzema był w jego cieniu i to głównie gole Ronaldo dawały Realowi trofea.