Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike: Nie bardzo rozumiem tytuł. Masz tytuł inżyniera, albo może chociaż uprawnienia VT1 czy VT2 czy pojechałeś tylko zrobić zdjęcia dla kontrahenta a w tytule wpisujesz sobie inspekcja jakbyś był jakimś specjalistą z branży. Pamiętam, że za dawnych czasów a pewnie jeszcze i do teraz wciąż to jest możliwe szkolne wycieczki jeździły do zakładów pracy ale wtedy żaden dzieciak nie nazywał tego inspekcją. Nie bardzo rozumiem czym się tak jarasz.
Na podkarpaciu byłeś deb.ilem. Ja zarabiam w Niemczech w IT 25 tys Euro. Fakt zarabiałem więcej ale od stycznia spadło. Chcesz to cię odwiedzę mam wg googla maps 9,2km do domu rodzinnego. Uspokój się.


@tygrys12345: ty się lepiej wytłumacz z tego jak tu kilkukrotnie pisałeś że Prezes nie ma wjazdu do Chin bo go scigają służby za podatki, oszustwa, długi, itd xD Jak wrócił do Chin to siedziałeś cicho... mitomanie a
ptysiu, kupiłbym cie razem z chałpą


@Okun: te! milioner! gdzie mój przelew? daj 25 euro to odeśle 50 xD CZEKAM!
masz tu dane do skopiowania:
EUR Account Details:
Beneficiary Name WHITE MONKEY CO.,LIMITED
IBAN LT653870020000061018
SWIFT CODE (BIC) PAEOLT21
Bank Name UAB PANPAY EUROPE
Bank Address A. Tumeno g. 4-27, Vilnius 01109
Attention
Only accept SEPA transfer, not accept SWIFT transfer
Payment purpose should be included when making a payment
Account
pokaż siebie i swoją posadę, pośmiejemy się z przegrywa


@LuckyStrike: póki co wszyscy mogliśmy się pośmiać jak podniecasz się na gniotach u Łysego kawałkiem chabaniny na patyku niczym powiewem luksusu. Człowiek takiego sukcesu i formatu, jaki tu rżniesz nie je jak świnia, zwłaszcza jak go nagrywają. Obrzydliwe. Bidoki na straganie u muzułmanów grający tych lepszych. Już Ciebie poznaliśmy, rozumiem, że z najlepszej strony. Dalej to tylko mrok., daruj więc wszystkim i