Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike: ptysiu, kupiłbym cie razem z chałpą. Masz strasznie wybujałe ego. Nie każdy polak w internecie to etatowiec, nawet na tak infantylnym tagu jak ten.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Na podkarpaciu byłeś deb.ilem. Ja zarabiam w Niemczech w IT 25 tys Euro. Fakt zarabiałem więcej ale od stycznia spadło. Chcesz to cię odwiedzę mam wg googla maps 9,2km do domu rodzinnego. Uspokój się.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Nie bardzo rozumiem tytuł. Masz tytuł inżyniera, albo może chociaż uprawnienia VT1 czy VT2 czy pojechałeś tylko zrobić zdjęcia dla kontrahenta a w tytule wpisujesz sobie inspekcja jakbyś był jakimś specjalistą z branży. Pamiętam, że za dawnych czasów a pewnie jeszcze i do teraz wciąż to jest możliwe szkolne wycieczki jeździły do zakładów pracy ale wtedy żaden dzieciak nie nazywał tego inspekcją. Nie bardzo rozumiem czym się tak jarasz.
  • Odpowiedz
  • 3
Na podkarpaciu byłeś deb.ilem. Ja zarabiam w Niemczech w IT 25 tys Euro. Fakt zarabiałem więcej ale od stycznia spadło. Chcesz to cię odwiedzę mam wg googla maps 9,2km do domu rodzinnego. Uspokój się.


@tygrys12345: ty się lepiej wytłumacz z tego jak tu kilkukrotnie pisałeś że Prezes nie ma wjazdu do Chin bo go scigają służby za podatki, oszustwa, długi, itd xD Jak wrócił do Chin to siedziałeś cicho... mitomanie a
  • Odpowiedz
  • 2
ptysiu, kupiłbym cie razem z chałpą. Masz strasznie wybujałe ego. Nie każdy polak w internecie to etatowiec, nawet na tak infantylnym tagu jak ten.


@Okun: Jak jesteś taki bogaty to wyślij mi 25 euro, tu masz dane do przelewu ( ͡ ͜ʖ ͡)
wiem że tego nie zrobisz bo ci na pasztet pod koniec miesiąca zabraknie, dziadu
LuckyStrike - >ptysiu, kupiłbym cie razem z chałpą. Masz strasznie wybujałe ego. Nie ...

źródło: Screen Shot 2023-06-04 at 11.53.42 PM

Pobierz
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Mnie nic nie boli. To raczej politowanie wynikające ze spoglądania na człowieka, który udaje kogoś kim w rzeczywistości nie jest. I to bardziej Ciebie boli ta sytuacja skoro tak się z tym eksponujesz po internetach.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Jeśli oczekujesz, że pojadę tak jak Ty do jakiegoś zakładu pracy tylko po to żeby udawać tam dyrektora to jesteś w błędzie. Raz się z Tobą zgodzę - kto robi takie rzeczy rzeczywiście musi być przegrywem.
  • Odpowiedz
  • 1
ptysiu, kupiłbym cie razem z chałpą


@Okun: te! milioner! gdzie mój przelew? daj 25 euro to odeśle 50 xD CZEKAM!
masz tu dane do skopiowania:
EUR Account Details:
Beneficiary Name WHITE MONKEY CO.,LIMITED
IBAN LT653870020000061018
SWIFT CODE (BIC) PAEOLT21
Bank Name UAB PANPAY EUROPE
Bank Address A. Tumeno g. 4-27, Vilnius 01109
Attention
Only accept SEPA transfer, not accept SWIFT transfer
Payment purpose should be included when making a payment
Account
  • Odpowiedz
pokaż siebie i swoją posadę, pośmiejemy się z przegrywa


@LuckyStrike: póki co wszyscy mogliśmy się pośmiać jak podniecasz się na gniotach u Łysego kawałkiem chabaniny na patyku niczym powiewem luksusu. Człowiek takiego sukcesu i formatu, jaki tu rżniesz nie je jak świnia, zwłaszcza jak go nagrywają. Obrzydliwe. Bidoki na straganie u muzułmanów grający tych lepszych. Już Ciebie poznaliśmy, rozumiem, że z najlepszej strony. Dalej to tylko mrok., daruj więc wszystkim i
  • Odpowiedz