Wpis z mikrobloga

@0pp0: pewny jestem ze tam na nowogrodziej robicie pod siebie i wycieracie tyłek prezesowi, bo nie spodziewaliście się takiej mobilizacji. Podziękujecie andrzejowi za podpis XD
  • Odpowiedz
@Bujak: A niech was będzie nawet milion, co z tego? Ilu zagłosuje tam na PO? Hahaha zaraz koniec marszu i komisja. Na której ludzie zobaczą baaardzo ciekawe rzeczy. I czar prysnie, przed wyborami. Tak się gra z frajerami z opozycji
  • Odpowiedz
@0pp0: ważne ze nie zagłosują na twoich pracodawców.
Przecież prace komisji maja być tajne i raport ma być 17 września, wiec jeszcze sporo czasu do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) zrobicie z donalda męczennika i bokiem wyjdzie wam ta komisja. Poza tym już wiele razu pisałeś co to na opozycje zaraz wyjdzie, wycieknie itp. Zaplanujesz rzeczywistość każdym swoim wpisem, im bardziej o czymś wyjesz, tym bardziej mija
  • Odpowiedz
@SOLDIER_OF_FROGTAN: przesada? pochód stoi jeszcze na placu na rozdrozu a czolo dotarło na plac zamkowy. To dystans 4km. Przyjmując 4 osoby na m2 , oraz szerokość jezdni to 14m, bez chodnika to lekko 225 tys tylko na tym odcinku. Bez powierzchni placu zamkowego i na rozdrozu
A mnostwo ludzi jest jescze w bocznych ulicach
  • Odpowiedz
@Bujak: misiu, ja mam w 4 literach czy ty na pis zagłosujesz. Ważne aby ludzie nie głosowali na rudego a nie będą bo zobaczą co mowi tusk I jego ludzie na komisji. Jak myślisz, co będą pamietac przy urnach? Marsz który się odbył przed 5 miesiącami czy fikolki ludzi PO odpowiadających na pytania czego 1,2 miliarda darowano Gazpromowi? Czego podpisano tak niekorzystne kontakty, czego oddano śledztwo ruskim, czego zrezygnowano z tarczy
  • Odpowiedz
@0pp0:

a nie będą bo zobaczą co mowi tusk I jego ludzie na komisji.


No właśnie nie zobaczą bo działania komisji mają być tajne
  • Odpowiedz
@0pp0: chcialby zobaczyc fikolki sądownie zatwierdzonego kłamcy morawieckiego w sprawie pomocy ruskim w próbie przejęciu azotów, albo obajtka i sasina w sprawie sprzedaży lotosu spolkom powiazanym z lotosem.
Kto odpowiada za rekordowy import węgla z rosji za rządów pis 2015-2023?
Dlaczego MSZ nie zareagował i nie wezwał ambasodora rosji na dywanik w sprawie rakiety znalezionej pod bydgoszczą?
Sporo by sie tego nazbieralo.
Nie nalezy zapominac o pisowkich komuszych sługusach obsadzajacych wysokie
  • Odpowiedz
@majk90: wy z opozycji macie dziwną manierę odpowiadania pytaniami. Jak odpowiesz na moje, ja może odpowiem na Twoje. Good luck
  • Odpowiedz
chcialby zobaczyc fikolki sądownie zatwierdzonego kłamcy morawieckiego w sprawie pomocy ruskim w próbie przejęciu azotów, albo obajtka i sasina w sprawie sprzedaży lotosu spolkom powiazanym z lotosem.


@0pp0: Wybacz, nie wiem jak w cyrylicy oznacza się twierdzenie w zdaniu. W języku polskim posługujemy się kropką. Jak rozumiem dla onucy kropka to znak zapytania?
  • Odpowiedz