Wpis z mikrobloga

chryste czemu ukraińcy są tacy głośni
jak w busie ktoś słucha na głos jakichś nagrań czy muzyki - ukrainiec. Skąd wiem? Bo po ich śmiesznemu to leci.
Mieszkam z dwoma ukrainkami od półtora roku, darcie #!$%@? w środku nocy? Czemu nie. Krzyczenie do siebie przez całe mieszkanie (moje ulubione to w środku nocy lub wcześnie rano, tak akurat idą do pracy)

Spraszają jeszcze swoje nataszki czy inne swietłany i zajmują kuchnię przez 5 godzin drąc #!$%@?ę z godziny na godzinę coraz głośniej
albo chodzą po mieszkaniu i drą się do tych swoich telefonów zamiast jak biały człowiek zamknąć się w swoim pokoju czy po prostu mówić ciszej
#ukraina #rasizm #ksenofobia ##!$%@?
  • 9
  • Odpowiedz
@LumiereApacz: obcy gatunek manifestuje, na twojej ziemi podkreśla aneksję i swoją obecność za pomocą głośnych pomrukiwań i odgłosów. Pozostałeś bierny, więc zostałeś zdominowany przez silniejszy genotyp. Natura.
  • Odpowiedz
@LumiereApacz: Ale tak serio. Lądek Zdrój 10 lat temu. Polacy zachowywali się tak samo. Nie wiem jak teraz ale jak mieszkałem w UK to przeciętny polski robol zachowywał się dokładnie tak jak wyżej opisałeś. Do sedna. Dajmy się Ukrom obyć w zachodniej cywilizacji to za pare dekad też nabiorą ogłady.
  • Odpowiedz