Wpis z mikrobloga

@stuparevic: ja bym zaproponował wycieczkę rowerowa. Od witkowa masz super sciezke rowerowa do skorzecina. Jakies jedzenie i piwo w Skoju i przez las do przybrodzina. Tam masz znowu 5km promenady przy jeziorze do samego powidza. W powidzu jakies piwo i jedzenie i znowu ścieżka rowerowa w stronę witkowa i przez wioski do Gniezna. Wyjdzie pewnie 60-70km, jakbyś był zainteresowany to mogę Ci wyrysować to na mapie Google. Mogę tez Ci to
  • Odpowiedz
@KiciurA: dzisiaj jeszcze na 12h do pracy, ale myśle ze jutro wrzucę Ci trasę. Chyba, ze dzisiaj będzie coś luźniej w pracy to ogarnę. Chcesz wszystko na szosę/zwykły rower?
  • Odpowiedz
@KiciurA: kurcze mam problem. Chciałem to zrobić na telefonie, ale jest limit przystanków. Jak robię na kompie to jest ok, ale wysyłam na telefon i trasa jest skrócona. Może na jakies innej stronie?
Tutaj zrobiłem tylko screena, może rozszyfrujesz. Trasa wyszła 84km, czerwona kreska to miejsce gdzie idzie dzika trasa, super na rower crossowy, mocno ubita, wąska droga, a później kładka gdzie kiedyś była woda(teraz jezioro mocno schnie i została tylko
Tigermass - @KiciurA: kurcze mam problem. Chciałem to zrobić na telefonie, ale jest l...

źródło: IMG_7413

Pobierz
  • Odpowiedz