Wpis z mikrobloga

Postanowiłem kupić hulajnogę elektryczną na dojazdy… szukam opini o Xiaomi M365 Pro2 i w necie #!$%@? z ubiegłego sezonu, że nie warto, za podobne pieniądze Joyor. Szukam Joyor i z tego roku, że jakość #!$%@? a serwis się zawinął. Lepie Kirin w tym budżecie… zaraz znalazłem, że któryś tam model Kirin ma cała grupę na fb że to gówno.
No to #!$%@? co mam kupić za około 3k żeby było sensowne do jazdy po mieście i dało się naprawić na gwarancji albo kupić części?
#hulajnogaelektryczna
  • 13
@HachiRoku: scooter two 400 watt silnik, bateria to 50 ogniw 18650 każda pojemności 3000 mah, amortyzowane tylne koło , tempomat, sprzedajemy takie poniżej 2200 pln
serwis centralny bardzo sprawny
@sailor_73: No teoretycznie wszystko ok, tylko to nie jest aż taki przeskok w porównaniu do m365 pro2. Zwłaszcza, że w przeciwieństwie do Xiaomi nie ma gwarancji, że cały następny sezon nie sprawdzi widząc w garażu czekając na części. Podczas gdy Xiaomi ma części nawet w warzywniaku :/
@sailor_73: Max G30 E2 mała bateria? Nominalnie 50km zasięgu, realnie przy wadze 95kg zrobiłem 30km bez ładowania. W ciągu tego półtora roku aż tak się zmieniły parametry hulajnóg, że to mały zasięg? Serio pytam, bo nie siedzę w temacie. Co do mocy - fakt że przy większym podjeździe dostaje zadyszki.
No teoretycznie wszystko ok, tylko to nie jest aż taki przeskok w porównaniu do m365 pro2


@HachiRoku: wsiądź na mi i wtedy zobaczysz wykonanie , te kolumny kierownicze to są z gównolitu to podczas jazdy się telepie a jak wskakujesz na cokolwiek to masz wrażenie że się urwie
a jak porównasz jazdę z amortyzacją i bez nie będziesz miał więcej pytań :)
polecam sencora two zasięg do 60 km oczywiście na
@mathmed: no można :) ja ujeżdżam prostą sencora scooter one 25km/h na tempomacie , może to i nie za szybkie ale jak gdzieś wybieramy się na miejskie zwiedzanie to wkładam dwie do bagażnika,to daje nam dużą swobodę
@HachiRoku: Finalnie - jestem zadowolony. Wydaje się być solidną konstrukcją, ale też nie katujemy go jakoś przesadnie (30-50km tygodniowo na dojazdy do pracy czy przejażdżki). Amortyzator można dokupić i na przód i na tył, więc jak komuś będzie brakować to może uzupełnić - mi na jazdę po ścieżkach rowerowych różnej maści rzadko tego brakuje. Opony nie są małe więc coś tam wybierają. Czasem brakuje mocy. Niestety nie mam porównania z innymi