Wpis z mikrobloga

  • 2
@kipman1: ogladałam dzisiaj jeden z tych odcinków, ale widzę, ze są już dwa. (ʘʘ) to chyba w ramach rekompensaty za brak lajwa wrzucają, ale to może się okazać za chwilę najciekawszym materiałem tego sezonu ( ͟ʖ)
  • Odpowiedz
@kipman1: dziękuję, obejrzałam :) chyba tylko jedna sytuacja powielona :)
Masakryczne było to - przepraszam, nie mogę inaczej tego ująć - pieprzenie Wentyla do każdego. Ileż w tym człowieku jest... niczego. Aż mi przykro.
  • Odpowiedz
@MajaF1: Zgadza się - Ventyl to rak zarówno edycji 6 jak i AS. Nie mogę wyjść z podziwu jak zimna kalkulacja produkcji sprawia że jest trzymany w programie i jeszcze hajpowany przez lektora (tylko dlatego żeby delikatnie mówiąc mniej wymagający widzowie podniecali się wesołym chłopkiem roztropkiem). Najlepszy był Gjacz, który powiedział że miał nadzieję że w 2-3 zdaniu nie będzie rozmawiał o jego "ventylku" :)
  • Odpowiedz
@kipman1: no właśnie,na Player nie da się odszukać,myslałam że to je nie potrafię ale z tego co piszesz to nie moja wina,dzięki za link ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps.A to jest powielanie odcinka z Player ,czy jednak są inne mniej okrojone ?
  • Odpowiedz
@kipman1: nooo i widać ich wpadkę,chyba w 1-szym odcinku-rozmowa Wentyla z Żulą po jej odpaleniu -szkoda że odpadłaś ale wrócisz ,ona na to no i Kamil -nie chciałabym czy coś takiego mówi,
a nam ,,naiwniakom ''typowe kity pokazali jak wypada, ma 15 minut na wyjście a tu widać że sobie chodzi gawędzi z uczestnikami,i pewnie czeka na sygnał kiedy Kamil i Luiza przybędzie,
nie ma jak to profesjonalizm reżyserki i montażystów
  • Odpowiedz
@Amikamamy: haha dokładnie :) bardziej stawiam na montaż niż reżyserkę bo trzeba brać pod uwagę że mogą też się domyślać pewnych zdarzeń - stosunkowo daleko każdy leciał a cały sezon AS to w sumie kilka dni kręcenia, zatem domyślają się że powroty też pewnie będą, a może nawet sporo powrotów bo nie sprowadzą do Kolumbii z 30 byłych uczestników :)
  • Odpowiedz