Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kobiety mają racje - mamy jeden wielki kryzys męskości. Kobiety robią obecnie wszystko żeby być jak najdalej od standardów, mężczyźni wszystko żeby wpasować się w standardy. Teraz nie wracamy tylko do stereotypów ale gonimy za nierealnymi ideałami. Teraz bycie męskim to dążenie do idealnej twarzy nawet kosztem zabiegów chirurgicznych, idealna sylwetka, idealna linia włosów. Co poszło nie tak? Dlaczego nie jesteśmy sobą tylko nasz ideał to chad z okładki? Nade wszystko stawiamy kobiety na piedestał i szukamy w nich potwierdzenia. Brak powodzenia u kobiet to katastrofa dla współczesnego mężczyzny i argument do siedzenia w domu i chlania. Współczesny mężczyzna chce mieć wszystko idealne co do milimetra bo bez tego... no właśnie co?

#przemyslenia #przegryw #blackpill #tinder #hipergamia #socialmedia #instagram #niebieskiepaski #wzrost #wyglad



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kobiety mają racje - mamy jeden wielki kryzys...

źródło: FhIogcRXEAA1wpC

Pobierz
  • 7
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja już mam gdzieś kobiety, bo nawet jeśli jakimś cudem bym się zakochał z wzajemnością (nigdy przez 36 lat mojego życia mi się to nie przytrafiło), to i tak żadna nie spełniła by moich świadomych wymagań. A podświadomy wzajemny pociąg to tylko połowa sukcesu. Druga połowa to spełnić moje poniższe świadome wymagania:
1) dziewictwo
2) nie pije alkoholu
3) nie pali papierosów
4) nie ćpa.
A tych już
@mirko_anonim:

Pozwolę sobie zacytować: "Jeden z najbardziej debilnych obrazków, z którymi spotykam się regularnie w internecie. W dodatku pochodzący z nurtu upolityczniania i ideologizacji historii dawnej oraz patrzenia na nią przez pryzmat współczesnej polityki.

Jeszcze te obrazki totalnie z dupy. Niby ciężkie czasy to podbój Brytanii (zakładam, że chodzi o podbój Brytanii przez Klaudiusza). Tja, ciężkimi czasami były lata największego rozkwitu i szczytu potęgi Rzymu, gdy we Wiecznym Mieście elita żyła
@mirko_anonim: już #!$%@?ąc od tego, co w dzisiejszych czasach oznacza "bycie męskim" i dla kogo, to poruszasz tu temat "dlaczego nie jesteśmy sobą tylko nasz ideał to Chad z okładki". Mam na to teorię, że po prostu social media robią szkodę jednostkom na dużą skalę. Dzisiaj dla sporej części społeczeństwa wyznacznikiem ich wartości jest ilość polubień i subskrypcji pod zdjęciami, na kanale itd. Szukamy potwierdzenia u zupełnie obcych nam ludzi, że