Wpis z mikrobloga

@kiszczak: Spróbuje, chociaż zawsze się bałem że coś może się stać podczas kąpieli. Ten problem mam z głowy i tak śpię po 4 godziny dziennie i mi to w zupełności wystarcza. Jeszcze raz dzięki za rady.
  • Odpowiedz
@hypation: Jak już weźmiesz dziecko w ręce to obawy miną. To się nazywa instynkt rodzicielski:) a nawet jeśli będziesz się bał to zaciśnij zęby i próbuj. Nie wiem jaką masz dziewczynę, ale nie daj sobie wmówić, że może ona zrobi to lepiej. Postaw na swoim.

i hamuj zapędy waszych matek. Zapewne będą się wtrącać i będziesz potrzebował wiele cierpliwości.

ah, rozmarzyłem się. zrobiłbym sobie jeszcze jedno;)
  • Odpowiedz
zrobiłbym sobie jeszcze jedno;)


@kiszczak: Dziś walentynki do boju:). Byliśmy na usg,pierwszy raz od dzieciństwa miałem łzy w oczach, coś niesamowitego. Tak też zrobię, teściowa czy mama tylko na obiad i płaszczyk na deser :)
  • Odpowiedz
@hypation: Samotne walentynki. Znaczy się nie do końca, bo z Synem:)

żebyś tylko z mamami nie przesadził. czasami ich pomoc jest nieoceniona. mnie jednak strasznie denerwowało gdy wiedziałem, że robię coś dobrze, mówiły że źle. Raz nawet teściowej powiedziałem: mama sobie dziecko zrobi, to będzie wychowywać. Swoją szansę już miała.

  • Odpowiedz
Raz nawet teściowej powiedziałem: mama sobie dziecko zrobi, to będzie wychowywać. Swoją szansę już miała.


problem w tym że ma wycięte narządy rodne;)


@kiszczak: hm. No mam nadzieje że czegoś takiego nie usłyszę. Riposta- godna :).
  • Odpowiedz