Wpis z mikrobloga

@gaska: Teraz chodzę, do drugiej klasy.

@The_Apostate: Przecież napisałem, że nie chodzi o to że biedni też powinni dostawać samochody czy coś. Nie, nie uważam.

@Sceptyczka: Ja ktoś jest w LO i ma samochód (który w 99,9% przypadków jest kupiony przez starych). Samo dostanie się do liceum w dzisiejszych czasach to żadna sztuka. I napisałem "elita" a nie elita, bo ich elitarność kończy się na tym, że mając bogatszych
@Kraker245: Ale naprawdę wkurza Cię dobrobyt innych? i nie wszystko zależy od rodziny. W obecnych czasach samochód wystarczający do jazdy bez większych awarii to wydatek rzędu 3 tys. zł. Jako licealista miałem większe oszczędności, a nie pochodzę z bogatej rodziny. Jak Cię więc wkurza to że ktoś jeździ samochodem to kup własny.
@Kraker245: wiadomo, podpuszszam trochę, ale z twoich wypowiedzi niejako wynika, że denerwuje cię to, że jedni mają więcej pieniędzy niż inni. (jasne, też mnie to denerwuje, ale w tym sensie, że po prostu chciałbym mieć więcej kasy a nie, że inni nie powinni jej tyle mieć). A jeżeli ktoś kogoś lubi tylko dlatego, że ten drugi ma własny samochód to coś z nim jest nie tak.