Wpis z mikrobloga

@DarthKenobi: zależy czy peeling traktujesz jako "ingerencję". Ogólnie zabieg złuszczający dobry dla wszystkich. Jak nie chcesz gotowego, to poczytaj sobie jak zrobić kawowy, solny lub cukrowy domowymi sposobami. A na to delikatny krem, co by potem się nawilżyć
  • Odpowiedz
@DarthKenobi: 1. nie wiem. 2. nic, mam w dupie gdzie chodzisz.
Nie trzeba dziękować, jakbyś jeszcze potrzebował mojej profesjonalnej, pomocnej opinii to slużę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ak nie chcesz gotowego, to poczytaj sobie jak zrobić kawowy, solny lub cukrowy domowymi sposobami.


@moll: ty chyba żartujesz, że w XXI wieku jeszcze takie coś polecasz. To to se można na dupę co najwyżej zrobić ()
  • Odpowiedz
@DarthKenobi: najpierw podaj jaką masz skórę, jaki problem i co chcesz osiągnąć. Polecam kanał na YT https://www.youtube.com/@SkinEkspert o pielęgnacji skóry.

W domu raz w tyg. peeling enzymatyczny np https://www.hebe.pl/bielenda-professional-enzymatyczny-peeling-do-twarzy-70ml-000000000000301875.html

A jeśli chcesz się bardziej pobawić to kwasy, ale z tym trzeba uważać, żeby nie zrobić sobie krzywdy w postaci naruszenia warstwy hydro-lipidowej i trzeba się do edukować w pielęgnacji skóry i ułożyć całą pielęgnację aby działało.

i nie słuchaj moll -
  • Odpowiedz
@krytyk1205: nic chemicznego, żadnych i gerencji, co na co Ty przepraszam liczysz w kwestii zabiegów profesjonalnych? Bo to albo lepsza chemia albo lepszy sprzęt do ingerencji
  • Odpowiedz
@moll: bardziej mi chodziło o to że polecasz peelingi ziarniste do twarzy to masakra jakaś jest. A co do chemii XD więcej chemii wchłaniasz pijąc wodę z butelki PET. Nie ma nic złego w chemii tylko trzeba patrzeć na składy. Jedzenie to też chemia, środki myjące i wszystko co nas otacza. Ktoś tu nie uważał na lekcji chemii + naczytał się jakie to naturalne produkty są rzekomo lepsze. Jedno jest pewne
  • Odpowiedz
@krytyk1205: chciał bez chemii i wielkiej ingerencji mechanicznej. Więc drobnoziarnisty peeling byłby lepszy od peelingu enzymatycznego, kwasów albo innych glinek, które przy nieumiejętnym nakładaniu wypalają twarz. A akurat skórę atopową sama mam i peelingi od czasu do czasu używam i wiem co się dzieje, gdy się przesadzi lub weźmie coś za mocnego
  • Odpowiedz
@DarthKenobi: nie jestem kobietą, i jako, że nie mam ani nie będę mieć chłopa to nie jestem w stanie powiedzieć czy zwracałbym uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nie, nie chodzę na takie zabiegi bo jestem zwykły polski chłop i nawet nie wiem po co to xD
  • Odpowiedz