Wpis z mikrobloga

Sprawa z Marciniakiem (pomijając już zupełnie fakt jakie on ma poglądy, bo mnie to kompletnie nie interesuje) jasno pokazuje że jakikolwiek dyskusja z "partnerami" z #neuropa lub ogólnie wykopowym lewactwem nie ma sensu, bo przypomina przysłowiową grę w szachy z gołębiem: poprzewraca figury, nasra na środku szachownicy i będzie dumnie głosił że to on "wygrał".
No i tak jak ten gołąb zachowują się neuropki.
Gościu może i jest prywatnie lewakiem, a może nie, kuj to mnie obchodzi, natomiast chłop zaszczuty aż napisał sobie z dupy jakieś oświadczenie, a wykopowe neuropki odtrabily sukces że chłop się ugiął XD
(PS na szczęście ja na gołębie mam "wiatrówkę" ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
#konfederacja #bekazlewactwa #4konserwy
  • 11
@Bloodhorn: i jeszcze to podniecanie się neuropkow że UEFA taka prawilna. O jak kisne. Organizacja słynąca z korupcji robiąca "interesy" z krajami gdzie istnieje zalegalizowane niewolnictwo a kobiety mają mniej praw niż koza. A już wisienka na torcie jest fakt że finał jest w Stambule, a jak powszechnie wiadomo Turcja to jest je@#$na oaza "praw" gejów XD
Miec zniszczona kariere przez taka bzdure bo sie jakiemus niepelnosprytnemu nie spodobalo ze ktos ma inne zainteresowania.


@Bloodhorn: Kuce racjonalizujące brak kręgosłupa, stare, znałem.

Opowiem historię: jakoś po studiach miałem przyjemność pracować w pewnej Ważnej Jak Jasny #!$%@? instytucji za niemała kasę jak na branże, zerowe doświadczenie i ogólniewyjebkowe podejście do życia zawodowego. W którymś momencie szef czwartego rzędu (czyli szef szefa szefa mojego szefa) wydał wyjątkowo debilne polecenie, którego wdrożenie
komisyjka do niczego nie posluzy bo jest niekonstytucyjna ergo nielegalna.


@Bloodhorn: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nielegalne było też wsadzenie Przyłębskiej do TK, a patrz, siedzi. Podobnie jak nielegalny jest neoKRS, a działa.

Szykujcie dupy na wspaniałe info na dwa tygodnie przed wyborami że 3/4 waszych kandydatów nie będzie na listach. Ale spokojnie romku, po małych dwóch latach sądzenia się dostaną papir że w sumie komisja była "nielegalna".
Póki jest na fali to musi w tym środowisku krakać jak uefa.


@typowy_lobuz: Nic nie musi, nie ma przystawionego pistoletu do głowy i może w każdej chwili odejść z roboty. Nie wiem jak ty, ale jakby pracodawca kazał mi publicznie powiedzieć coś, co jest sprzeczne z moim kodeksem moralnym to bym rzucił robotę - no, ale ja w przeciwieństwie do takiego Memcena bardziej cenię mordę niż portfel.