Wpis z mikrobloga

@nilphilus: ostatnio miałem okazję z półtora tygodnia temu i jest całkiem przyjemnie. Całkiem, bo totalnie nie podoba mi się chaotyczny system walki - jakby mieli jakieś pomysły ale totalnie nie sklecili tego w jedną koncepcję. Obstawiam, że dotyczy to calej gry, grałem kilka godzin na padzie xbox i odpuściłem. Lagów nie miałem, bo to była chyba największa bolączka po premierze.
@nilphilus: ciekawe, że na i5 12500h, 32 gb ramu i rtx3060 na 1440p działo mi pięknie na ultra a jak dałem 4K to musiałem do 1080p zmniejszyć. Teraz diablo 4 na ultra śmiga na tv 4K bez zająknięcia.
@Eshirael: no ja mam i7 i rtx2080 i poki co liczę, ze jeszcze wystarczy na zadowalająca jakość ;-) a z diablo jeszcze sobie poczekam - nie wiem tez czy mam wizję na grę która głównie kręci sie w okół endgame, zwlaszcza, ze coraz blizej na baldura, a na niego bardziej czekam jednak =]

Ale ramu to w sumie muszę sobie dokupić, bo brałem tylko 16 cholera wiedzieć czemu =]
@nilphilus: dorwałem okazję za 300 diablo 4 w najwyższej wersji z diablo 3 na koncie. Szkoda było nie skorzystać.

16 to nadal zazwyczaj dość. U mnie przy zakupie nowego kompa różnica była jakieś 5% kwoty to nawet się nie zastanawiałem