Wpis z mikrobloga

Mam na oku #peugeot 508, w raporcie Auto DNA szkoda 20-30k PLN była w 2016, rocznik samochodu 2015, full wypas, przebieg 232k. Jak bardzo bać się tej szkody? Właściciel mówi, że jest trochę nierówno spasowany zderzak, autko teraz stoi za 45k, co Mirki uważacie?

#kiciochpyta #samochody #motoryzacja
  • 7
  • Odpowiedz
@iErdo: szukałem ostatnio auta i jedno z rozważanych miało na sobie szkodę bodajże na 50k, poniżej zdjęcie od sprzedawcy obrazujące szkodę.
Do sprawdzenia, ale 30k w rocznym aucie, to nie jest coś, co musi skreślić samochód.
kuraku - @iErdo: szukałem ostatnio auta i jedno z rozważanych miało na sobie szkodę b...

źródło: 20220113_163908

Pobierz
  • Odpowiedz
@iErdo: Szkoda niewielka. Ale no trzeba zerknąć na miejscu tak jak wyżej pisał. Który rok auta? Sprawdzam w bazie ubezpieczyciela, więc może mógłbym wyciągnąć fotki.

@kuraku Wiesz, to co pokazał sprzedawca to jedno, a jak było faktycznie to drugie. Robiłem w leasingu. Było coś takiego jak leasing zwrotny, gdzie klienci pokazywali jak był uszkodzone auta i je robili. 9/10 przypadków oszukiwali i pokazywali nam już foty podszykowanego auta. A prawdziwe uszkodzenia
  • Odpowiedz
@piwakk: miałem z innego źródła dostęp do listy części i pokrywało się z fotą. Dwie ledowe lampy, radar od aktywnego tempomatu i robi się solidna kwota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz