Wpis z mikrobloga

@Kempes: tak tak, memcen wykorzystał Marciniaka, ponieważ zaprosił go na event, o którym nikt w kraju i na świecie nie słyszał xd

Jak zwykle skrajna lewica pokazuje, że granice nienawiści, zepsucia i głupoty nie są jej znane
  • Odpowiedz
@Kempes: no chłop nie jest żadnym rasistą, dobrze sędziuje i ciężko zapracował na swoją pozycję ale jakaś organizacja wpadła sobie na genialny pomysł by go próbować cancellować bo go koło jakiegoś prawaka zauważyli na jakiejś konferencji. No to przecież jest #!$%@? i polowanie na czarownice. Niszczą człowieka, nawet jak chłop poprowadzi ten finał to smród się będzie za nim ciągnął i może nie dostać już meczy na takim poziomie.
  • Odpowiedz
@robertx: Polski arbiter w swoim oświadczeniu zaznaczył, że został wprowadzony w błąd.

"Po zastanowieniu i dalszym badaniu stało się jasne, że zostałem poważnie wprowadzony w błąd i całkowicie byłem nieświadomy prawdziwej natury i powiązań podmiotowych wydarzenia. Nie wiedziałem, że jest to związane z polskim ruchem skrajnie prawicowym. Gdybym był tego świadomy, kategorycznie odrzuciłbym zaproszenie" - napisał.

Marciniak także zakomunikował, że jest wierny wartościom wyznawanym przez UFEA. "Jako profesjonalista głęboko zaangażowany w
  • Odpowiedz
@robertx i skrajna prawica i skrajna lewica są siebie warte. Tak samo na siebie naksakujecie nie widząc, że często robicie to samo.
Jak kiedys
- ktos wylewa piwo w ramach protestu przeciwko prawicy (uga buga, błaźnia się idioci)
- ktos pozbywa się czegoś tam w ramach protestu przeciwko lewicy (uga buga, tak trzeba, bardzo dobrze xd)

-ktos odwołuje spotkanie z lewica (hehe super)
-ktos odwołuje spotkanie z prawica (uga buga tak nie
  • Odpowiedz
@robertx: wara od lewactwa! Zajmij się karmieniem kur prostaku z mazowsza! Oby cię urząd skarbowy dojechał za nadmiar kurostanu i nośności! Moja kuśka jest teraz cipką i jestem cis-omega-beta-tras (z przewagą na beta). Dupa już dawno przestała służyć wyłącznie do srania. Twój kurnik przynoszący tobie samemu dochód, a nie społeczeństwu, już jest namierzony, a lis namierzony. Wolność cipek! (takowoż zwały się onegdaj kury)
  • Odpowiedz