Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@thority Pewnie wkrótce, ja szczegolow nie znam. O nie możesz podpytać zachodnie rządy. Adresy znajdziesz bez problemu w sieci.
  • 0
@Kempes: mam nadzieję, że jak najszybciej, nie można tolerować poglądów anty-lgbt w żadnym wypadku. CANCEL natychmiastowy.
via Android
  • 0
@thority Ależ to pisz w tej sprawie to europejskich rządów. Jak najbardziej popieram twoją inicjatywę!
Mam nadzieję, że napiszesz też do Konfederacji, że ewentualne wprowadzenie ich piątki cofa Polskę do średniowiecza ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 0
@Kempes: wiesz o co chodzi, niech środowiska tolerancyjne zgłoszą to.
Te, które promują różnorodność i koncepcje, że każdy ma prawo do wszystkiego, niezależnie od poglądów ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • 0
@Kempes: rozumiem, rozumiem. Wolność poglądów, o ile jest ona zgodna z lewicową wykładnią. Killl All Men, BLM/ACAB, White Lives don't matter. Nie musisz tłumaczyć.
  • 0
@Kempes: zapewniam cię, że UEFA nie zwolniła by nikogo, kto krzyczałby na konferencji "kill all men". Rozumiem, że masz inne zdanie na to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
via Android
  • 0
@thority Pewno że mam inne zdanie, UEFA na pewno by zwolniła takiego swojego działacza/pracownika, bo nie masz wylacznisci na znanie przyszłości (σ ͜ʖσ)
  • 0
@Kempes: no to teraz trzeba zachęcić Marciniaka, by poszedł na jakiś spęd prof. Środy czy innego Gduli ( ͡° ͜ʖ ͡°)