Wpis z mikrobloga

Mazda 6 czy Volvo S90? Automat. Szukam czegoś do 100k, rocznik 2018/2019 i te dwa modele najbardziej przyciągają moją uwagę.

Co myślicie?

#samochody

Volvo czy Mazda

  • Mazda 6 11.9% (7)
  • Volvo S90 88.1% (52)

Oddanych głosów: 59

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@qscc: ACC, Lane Assist, CarPlay, automat, 150KM+, wygodny na dłuższe trasy, w sumie tyle. No i sedan bo combi nienawidzę.
  • Odpowiedz
@wuut:

Jakbym miał 100k (a pewnie i te 10k jesteś w stanie dołożyć jak Ci się coś mega spodoba) to spróbowałbym popatrzeć za w205, ale z tym rocznikiem 2019 mogłoby być nierealne. 2018 możeee, a wygodna względem tego co podałeś to przepaść.
Myślałeś nad Skodą Superb?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@qscc: Myślałem nad Superb, ale szczerze mówiąc średnio mi się podobają, z VW tylko Arteony mi się podobają ale poza budżetem. Tak samo niestety Mercedes który zaproponowałeś.
  • Odpowiedz
@wuut mam mazdę 6 z 2018 roku, w najnowszym lifcie, volvo nie miałem i nie jeździłem, wiec się nie wypowiem. Co do mazdy. Plusy: dynamika (mam 165 koni i daje radę) komfort Ok, awarii brak, spalanie 6.4 litra/100. Wnętrze spoko, wszystko czego potrzebuje to jest. Minusy: mało miejsca w środku i mały bagażnik. Jeżeli masz dziecko/ dzieci to może być słabo. Zapakujesz do bagażnika wózek i już z walizkami ciężko. Dodatkowo
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Maynard_James_89: Dzięki wielkie kolego. Akurat póki co dzieci jeszcze nie mam, ale może to się zmienić na przestrzeni roku czy dwóch, a samochód chciałbym zatrzymać na jakieś 5 lat, więc dobrze wiedzieć jak to wygląda. :)
  • Odpowiedz