Wpis z mikrobloga

#danielmagical teraz będę pytał serio .... jutro lub w sobotę razem z kolegą planujemy wbić na raszei do maryjuszka .... z misja pod kryptonimem " wtyczka " tak się składa, że mam rzut beretem do trn .. ,ale nie możemy wymyślić co zrobić, aby maryjuszek nie mógł wyciągać tej wtyczki , jakieś pomysły?
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@mimik739 wychodzi na to ,aby zalać całość klejem i to nie jednym ,ale czy maryjuszek nie będzie się z tym siłował wtedy ? Bo może wyrwać wtedy cala elektrykę
  • Odpowiedz
@mimik739: ja bym im ogarnął jakąś lampkę nocną, obojętnie jaką żeby mogła być 24/7 włączona gdzieś na parapecie żeby nie mógł wyłączyć.
No i wtyczka to najlepiej a klej, ale myślę że jak będzie chciał to wyłączy kompa i tyle
  • Odpowiedz
@mimik739 weźcie kawałek obciętego kabla z wtyczką, włóżcie go do gniazdka w miejsce gdzie jest obecnie wtyczka od komputera, przykryjcie końcówkę śmieciami, a główną wtyczkę włóżcie w inne gniazdo. Mario będzie wciągał wtyczkę myśląc, że komputer off
  • Odpowiedz
@mimik739: ale serio, po co chcesz #!$%@?ć z wtyczką? Próbujesz zrobić raszeiski sabotaż? Jak Mario się #!$%@?, to pociągnie wszystkie kable przy kompie i kto to później będzie podpinać. Ogarnij korki po prostu
  • Odpowiedz