Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nigdy nie miałem dziewczyny, a mam 22 lata i się nie zapowiada, abym w ogóle jakąś poznał. Nawet nie mam żadnej koleżanki.
Smutne troche, gdybym taką posiadał, to bym serio miło z nią czas spędzał. Często bym ją zabierał na park wspinaczkowy, albo chodził na basen dla nurków ze sztucznymi zatopionymi obiektami. Ewentualnie jakieś kino, albo wesołe miasteczko. Zdecydowanie kilka razy w miesiącu bym się starał zapewnić jej jakąś atrakcje. Wiele miast oferuje tego bardzo dużo, zaczynając od muzeów, kończąc na flyboard.
Zawsze byłem tym cichym chłopcem i poukładanym, grzecznym. Potrafie sobie ugotować, codziennie sprzątam, robie pranie i takie tam. Nie jestem agresywny, nie krzycze na ludzi. Ja nawet żadnych wymagań nie mam, po prostu aby była, jakakolwiek xdd beka ze mnie.
Pisząc kompletnie poważnie - zastanawiałem się, czy by nie wynająć prostytutki, aby z nią właśnie miło spędzić czas, chociaż raz w życiu zobaczyć jak to jest. Na garso znalazłem taką jedną, co na pare godzin potrafi z kimś wyjść i dać się zabrać ( ma tam konto ) przy okazji bym zamoczył pierwszy raz w życiu również.

#niebieskiepaski #anonimowewyznanie #divyzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nigdy nie miałem dziewczyny, a mam 22 lata i ...

źródło: images

Pobierz
  • 20
@mirko_anonim: Nie ma sensu, spotkasz jakiegos klienta jej i pójdzie w eter ze spacerujesz sobie za raczke z Kólwą :) Zapoanaj jakąś na aplikacji czy w necie, do spędzanai czasu bedą ok, choć pewno za wszytsko będziesz musiał placić Ty
Ewentualnei łapnij tutaj jakąś #rozowepaski
@mirko_anonim: Prostytucja to generalnie gufno i szlam. Rak na zdrowej tkance społecznej. Ale wielu chłopakom, ten pierwszy raz z nimi, otworzył drogę do lepszej komunikacji z innymi kobietami. Facet przestaje traktować dziewczyny/kobiety jak święte krowy i sam seks też z większym luzem. Znam kilka przypadków gdzie po samym akcie, chłopisko znalazł dziewczynę w kilka miesięcy.
Nie, że nagle im się bardziej zachciało bo zasmakowali owocu...
Tylko, że coś co wcześniej wydawało się nieosiągalne (jak pogadanie normalnie z kobietą i włożenie kluski w dwa otwory) - nie jest wcale tak trudne, czy nadzwyczajne.
@WhitePill4All: wszystko siedzi w głowie. Nawet stulej jesli uwierzy w siebie może mieć każdą czy to kólwę czy mężatkę czy niewiastę marząco o miłości... Pewnie ten anoninowy miras jakby poszedł na kilka spotkan do terapeuty juz by ruchau na zakonczenie wakacji
@mirko_anonim: idź na divy, ale nie #!$%@? żadnego szajsu, że pójdziesz z nią pochodzić i się potrzymać za rękę tylko idź na fajne #!$%@?ńsko po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Prostytucja to generalnie gufno i szlam. Rak na zdrowej tkance społecznej


Co w tym widzisz złego?

żadna dziwka nie da ci tego co normalna kobieta


A dziwka to #!$%@?? Co takiego ta "normalna" ci da, czego nie
@mirko_anonim kurna, nie wiem
może napisz wprost, że szukasz towarzyszki na fajne, koleżeńskie wyjście. wszystko stawiasz i ewentualnie jeszcze jej dasz na waciki.
że bez seksu.

jakieś anonimowe na spotted.
co Ci szkodzi?

lepiej tak, niż dziwce
rynek i tak już zepsuty, więc się nie przejmuj
@damian-jot: A tam głupoty gadasz ;). Pierwsza zasada w tym sporcie to:”Spotkam diwę na mieście >>> twarz Anglika”. @mirko_anonim Takie chodzenie to dużo kosztuje. Może pochodź pod jej blokiem z mamą za rękę, a na koniec szybko hyc na godzinkę. Psyche da się oszukać.