A w sumie pochwalę się, bo czemu nie.
Od 2017 roku startuję regularnie (z przerwą na pandemię) w różnych biegach tych typowo komercyjnych jak bieg o puchar burmistrza #!$%@? dolnych czy jakiś bieg walentynkowy po poważniejsze zawody na szczeblu akademickim wojewódzkim i krajowym.
I tak jak nigdy nie udało mi się ani razu stanąć na "pudle" tak w maju tego roku wziąłem udział w trzech biegach z czego w jednym zająłem III miejsce i w jednym zająłem II miejsce.
Oczywiście obydwa w kategorii OPEN.

#bieganie #ralesbiega #chwalesie
rales - A w sumie pochwalę się, bo czemu nie.
Od 2017 roku startuję regularnie (z pr...

źródło: images

• 19
@rales: takie biegi są fajne xD Kolega biegł na 3km typowo tylko, żeby przebiec. Ukończył z czasem 16min, wziął medal za udział i poszedł na chatę. Po 10min zadzwoniła do niego koleżanka, ze ma szybko biec na podium, bo biegło 5 osób z czego dwie zdyskwalifikowali XDDD
Mi się nigdy nie udało, niestety w moim miasteczku jest duża kultura biegania i z czasem 20:20 na 5km byłem dopiero 17 :(
@Tigermass: też raz tak miałem, zgarnalem medal, darmową kiebłbę z grilla ( ͡° ͜ʖ ͡°) i pojechałem do domu, z netu dowiedziałem się że zająłem 3 miejsce w swojej kategorii. Pucharu już nie odzyskałem bo ktoś wziął, że niby mi odda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rales: No nie wszystkie gminy się zabezpieczyły, ale w większości jest już zapis, o którym wspomniałem. To takie trochę dołujące jest. Na maratonie będąc na 19km widziałem jak Kenijczyk kończył już maraton (,)
@Tigermass: To Panie powiedz która to Twoja gmina gdzie normalne zasady i można przyjechać :D bo jednak większość woli #!$%@?ć kasę na ukraińskich koksów lub bededkowych kenijczyków