Wpis z mikrobloga

Upadająca Rosja ma aż 3.3% bezrobocia podczas gdy Ukraina ma skromne 26% bezrobocia przy 10 milionowej emigracji. Jak widać przedłużanie wojny działa całkowicie na korzyść Ukrainy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mimo tego pamiętajcie że to Rosja jest agresorem(jakby jakaś ruska onuca miała wątpliwości) a Putin to zbrodniarz który powinien resztę życia spędzić w więzieniu.
#ukraina
  • 16
o bezrobocie niskie, na pewno masowy pobór do wojska służba u Moskali sprzyja temu zjawisku


@Hydrazant: Ile milionów jest tych poborowych ? Dodatkowo przecież Ukraina sama ma masowy pobór a jednak 26% bezrobocia. Mając podobną ilość żołnierzy przy parokrotnie mniejszej liczbie ludności.

A przeczytałeś resztę wątku? Tam dalej jest wyjaśnione że to nie jest dla Rosjan aż tak pozytywna informacja.


@Dawixo: Oczywiście że czytałem. A 26% bezrobocia na Ukrainie to
@Koniasz: @Trauma_Teddy Szczerze to nie wiem, ale Rosja to stan umysłu. Armia czerwona potrafiła liczyć nawet 11 milionów XD. Pewnie całość wojska razem z poborowymi nie przekracza 2 milionów.

I tak bym się zupełnie nie sugerował oficjalnymi wynikami % bezrobocia w Rosji, bo tam wiele danych jest fałszowanych np. prawdziwa demografia, podobnie jest w Chinach. Chyba to po prostu taka jest wspólna cecha krajów autorytarnych, że do opinii publicznej wprowadza się
Nawet jeśli to prawda to co w tym dziwnego, że w kraju, który jest bombardowany przez terrorystów ma większe bezrobocie?


@Palladyn400: A ja pisałem że to coś dziwnego ? Po prostu chciałem porównać jak wygląda to po obu stronach. Ukraina jest w gigantycznym stopniu wspierana przez zachód a mimo to poniosła juz gigantyczne straty PKB. Wyjechało z Ukrainy jakieś 10 milionów ludzi a aktualnie na Ukrainie mieszka jakieś 26-28 milionów ludzi.