Wpis z mikrobloga

kurde, nie wiem co robić xD #!$%@? wczoraj mocno na motocyklu, prawą dłonią nie rusze, nie mogę stanąć na lewej nodze (kolano). plan był taki by iść dziś do rodzinnego, skierowanie, jutro albo jeszcze dziś RTG i oby to tylko stłuczenia. a teraz nie wiem, może jechać na SOR i walić scieme, że to sprzed godziny wypadek? wiem jaki jest sor (a szczególnie ten u mnie w mieście) i na 100% mnie zbęda i będę musiał z nimi się użerać.

lewe kolano jakby wygialem, ale nie uderzyłem o ziemie. boli, ale niby jestem w stanie zgiąć (chodzić się praktycznie nie da), prawy nadgarstek boli, minimalny zakres ruchu, ale normalnie ruszam palcami

#wypadek #lekarz #ratownictwo
  • 5
@wap_eeL no właśnie to mnie przeraża xD pamiętam jak mi w zeszłym roku urwało kawałek palca, wpadam na sor, mówię co się #!$%@? i niech mnie szyja, a Ci na #!$%@? co się tam stało? aa to RTG trzeba, oo wózka nie ma pan poczeka xD
@zielony_goblin: RTG przy #!$%@? palca xdd Raz jak czekałem z ziomeczkiem na szycie drobnych ran w nocy, przyszedł po nas jakiś młody ziomeczek z lekko obitą wargą i poczekał tak z godzinkę i gdzieś go zabrali na jakiś tomograf czy coś. Z kontekstu wywnioskowałem, że po ryju dostał. Więc chyba w przypadku kiedy mówisz, ze miałeś upadek i masz coś z głową to mogą wziąć cie szybciej. Niby zawsze lepiej szybciej
@zielony_goblin: do rodzinnego, rtg i do ortopedy. na sorze pewnie Cie przyjmą, kapną się napewno że to nie jest świerzy uraz. zreszta sory ratują życie i sa od nagłych a szczególnie zagrażającym życiu akcjach