Wpis z mikrobloga

Hejka.
Wtyczka shopengine.
Udało mi się zrobic dwie kolumny, coś podobnego jak poniżej.
Są dwie kolumny, po lewe stronie jest "produkt rekomendowany" i w niej znajduje się produkty którę są na sprzedaż (własny produkt z własną etykietą). Z prawej strony jest "produkt oryginalny" gdzie bedzie umieszczony zdjecie produktu oryginalnego, ale ten produkt nie będzie mozliwy do kupna. Tylko podgladowo zdjecie i pod nim podpiś "produkt nie dostępny". Mój problem jest taki, że nie wiem jak to zrobic. Jak zrobic to zdjecie i tytuł w produkcie oryginalnym aby wraz z każdym innym produktem rekomendowanym analogicznie zmieniał się produkt oryginalny. Jak to dodac, gdzie dodac, kompletnie nie mam pomysłu.
motyw astra, pagebuilder elementor
z góry dziekuje za pomoc

#internet #wordpress #programista15k #informatyka #komputery #stronyinternetowe #stronywww #helpdesk
Samidoll - Hejka.
Wtyczka shopengine.
Udało mi się zrobic dwie kolumny, coś podobnego...

źródło: obraz_2023-06-01_110124904

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • 0
@Samidoll: Wpadłem na taki pomysł, aby połaczyc produkty za pomocą cross-selling. Tylko tutaj pojawia się problem, jak sprawić aby w prawej kolumnie wyświetlał się własnie ten produkt połączony za pomocą cross-selling? Przeszukałem internet jak wyzwolić cross-selling na stronie produktowej i nie mogę znalezc rozwiązania
  • Odpowiedz