Wpis z mikrobloga

305 426 + 64 + 55 = 305 545

Singeltracków z prawdziwego zdarzenia na Mazowszu to chyba ciężko się doszukać? Ale jest niespodzianka, w moich rejonach północnego Mazowsza powstała wypasiona ścieżka w Rząśniku, zlokalizowana na skarpie pomiędzy Puszczą Białą a Pulwami (czyli rozległymi osuszonymi bagnami w dolinie Narwi). Całkiem długi ten tor na prawie 9 kilometrów, zrobiłem dwa kółka i można było się zmęczyć ;) Kozaki na #mtb schodzą poniżej 20 minut, ja na przyciężkim #gravel wykręciłem solidne 26 minut ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ścieżka oficjalnie otwarta z miesiąc temu, ale przekładałem wizytę aż wymienię oponki, ostatnio jeździłem na bardziej szosowych Vittoria Terreno Zero, spisywały się całkiem ok, więc na bardziej terenowe trasy wleciały grubaśne 47c też Terreno, ale w wersji Dry.

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
SnikerS89 - 305 426 + 64 + 55 = 305 545

Singeltracków z prawdziwego zdarzenia na Maz...

źródło: Singiel Bagno Pulwy11

Pobierz
  • 20
@jaco666b: @SnikerS89 oooo kurka. Miałem takiego potężnego majndfoka 23 kwietnia tam, jadę przez wieś, a z każdej strony rowery, ludzie, więcej rowerów i ludzi. Chyba jeszcze musiała być jakaś impreza towarzysząca, a raczej po niej, bo policja zabezpieczała. Ja jedyny jechałem w przeciwnym kierunku xD
  • 0
@jaco666b Pewnie się da, to długi tor, więc trochę miejsca na spokojniejszy przejazd na pewno się znajdzie. No ale byłem raz w tygodniu, nie wiem jak to w jakiś weekend wygląda. Ja spotkałem 4 osoby, 2 na torze, 2 na ścieżce obok do Porządzia, wszyscy byli raczej z tych wolniejszych, włącznie ze mną ( ͡º ͜ʖ͡º)
@SnikerS89 veni, vidi, vici. Byłem z 7 latkiem, zrobiliśmy trasę w 1h ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie dał rady tylko 2 razy zjechać bo się bał dużego zjazdu ale całą trasę dał radę. Następnym razem jadę sam kręcić czas. Trasa mega, ale już w niektórych miejscach pozrywana.