Wpis z mikrobloga

Kleszcz woli zapłacić obcej osobie $20 od sprawy niż żeby jego plemienna żona coś załatwiła. Coś mi się wydaje, że będą ciche dni, albo Twaróg ma już dość załatwiania wszystkiego za badnę debili, która siedzi w kraju ponad 5 lat i ani me ani be, kompletnie nic nie potrafią załatwić samodzielnie.
#raportzpanstwasrodka
darth_invader - Kleszcz woli zapłacić obcej osobie $20 od sprawy niż żeby jego plemie...
  • 11
  • Odpowiedz
@darth_invader: może Twarodze chce pokazać w ten sposób, że Kaśką się ukróci, bo ona przecież za te wszystkie swoje usługi dostawała coś tam na te swoje kapucziny i paznokcie. A ostatnio jest jakby jej mniej, po farby też jej nie było i jakoś Kamerdynerowie, to ogarnęli. Ale gdyby ten tok myślenia był prawdziwy, to szybko nastąpi zwrot Twarogi ku rodzicom
  • Odpowiedz
@darth_invader: albo klapek żąda od niej rzeczy niemożliwych, ja myślę, że jednak te osoby o prace były tylko zawinęły się na pięcie jak usłyszały, że klapek zapłaci 5$ za dzień minus 1$ za sranie do rowa. Klapek klasycznie nie zauważył winy u siebie a obwinił kogoś innego, teraz padło na Twaroga bo źle tłumaczy czy załatwiła złe osoby. On ma umiejętność zrzucenia wszystkich win na kogoś, proszę nie łykajcie tego
  • Odpowiedz
właściwie po co miała być po te farby?


@Kroledyp: no żeby tłumaczyć, załatwiać, pokazać Kamerdynerom, że bez Adamsów oni za długo nie pociągną. Chyba dotąd taka była strategia Klapkersa
  • Odpowiedz
@Mikkkoo: do kupienia farby z Angielskimi napisami tłumacz jest potrzebny? Oni też nie są z pierwszej łapanki i nie pierwszy raz są w Azji. Zresztą jak by jej klapek kazał to by i była.
Już nie obwiniaj o ten stan rzeczy paznokci zrobionych dwa miesiące temu, dalej nie kumam co się tego tak czepiasz, przecież to nic takiego a ona nie żyje na sawannie czy dżungli wśród małp. Co do kamerdynerów
  • Odpowiedz
klapek zapłaci 5$ za dzień minus 1$ za sranie do rowa.


@Kroledyp: no to wiadomo, że jak te dziewczyny zobaczyły warunki "pracy", to wiały gdzie pieprz rośnie. Klima to dodatkowe koszty, a kibel też kij wie gdzie będzie. Gdzie indziej pewnie płacą lepiej i bez srania do wiadra. Zawsze wszyscy są winni tylko nie Kleszcz. Twaróg by pewnie ogarnęła co trzeba, tylko Kleszcz na 100% nie wytłumaczy o co chodzi (choćby
  • Odpowiedz
Już nie obwiniaj o ten stan rzeczy paznokci zrobionych dwa miesiące temu,


@Kroledyp: paznokcie są robione raz w tygodniu, czasem co 2. Przypatrz się uważnie, a hajsów na chore dziecko nie ma. Widziałeś tę masakrę w paszczy małej? Sorry, ale jak matka żyje tylko pazurami, żarciem i kapucziną a jednocześnie ma tak zaniedbane zdrowotnie dziecko, to zwykłe paznokcie zaczynają mieć inny wymiar. Są priorytety i priorytety.
  • Odpowiedz
@Mikkkoo: Pisząc o tym, że sąsiedzi kleszcza bez niego długo nie pociągną dewaluujesz samo pojęcie kleszcza. Według mnie jest zupełnie odwrotnie niż napisałeś. To raczej kleszcz nie jest w stanie poradzić sobie bez nich a nie oni bez kleszcza. Przecież syfiarz nie ma żadnych umiejętności manualnych, do tego nie grzeszy intelektem. Parobek odwala za niego każdą możliwą robotę a jego kobieta wydatnie podpowiada syfiarzowi na przykład odnośnie roślin. Jestem pewien, że
  • Odpowiedz
Pisząc o tym, że sąsiedzi kleszcza bez niego długo nie pociągną dewaluujesz samo pojęcie kleszcza. Według mnie jest zupełnie odwrotnie niż napisałeś. T


@roo-bin: nie zrozumiałeś mnie, ja też uważam że Karmerdynerzy, to następni żywiciele kleszcza. Moje odniesienie było do toku myślenia Klapkersa, to że on próbuje sprawiać takie wrażenie, że Adamsy są niezastąpione, a nie do tego że taka jest prawda. Prawda jaka jest, to wszyscy dobrze wiemy "mam dwie
  • Odpowiedz
@1KiszonyOgorek: Bo to sama prawda. Nie potrafię inaczej nazwać człowieka, który jako Europejczyk zamiast dawać tam przykład tego jak dbać o środowisko naturalne bezczelnie to środowisko zanieczyszcza tylko dlatego, że prowadzi nielegalną noclegownię. Ci wszyscy ludzie, którzy po tej akcji wybiorą się do niego powinni się wstydzić. Znając życie jestem mocno przekonany, że ci sami, którzy skorzystają z noclegu u syfiarza będą pierwsi do krytykowania jakiegokolwiek innego syfu oczywiście poza tym
  • Odpowiedz