Wpis z mikrobloga

@Karmazyn20: To jest minister finansów z narzeczoną/ żoną. Wygląda trochę jak dziecko pomimo tego, że jest po 30 i się z tego śmieją. Moim zdaniem słabe, bo nie ma na to wpływu w przeciwieństwie do grubasów z których nie wolno się śmiać, bo fatfobia. Zaś z gościa można i trzeba się śmiać, bo robi za księgowego tego rządu, ale niekoniecznie w tej sprawie.
  • Odpowiedz
@djtartini1: jestem w związku od przeszło dekady i na palcach jednej ręki zliczę sytuację gdzie siedzę skulony i różowa wsadza mi jedzonko rączką do buzi, pan z obrazka ma już kilka takich fotografii. Ta jest o tyle komiczna że sam trzyma w ręku precelka którym karmi go ten babsztyl xD
  • Odpowiedz
@djtartini1: chłop tym wygrał życie A ty mówisz że go prześladują XD Jakby ludzie oceniali go po jego poglądach to już dawno podzieliłby razem z małżonką los Jagny z chłopów i by ich dawno na taczkach wywieźli a ty tu piszesz ze chłop prześladowany Bo #!$%@? z jego wyglądu, śmiechu warte
  • Odpowiedz
@Pimenistka: XD Nie wiem czy ma z tego beke czy nie. Wiem że gdyby nie jego babyface to na chłopa by spadł 10-razy większy ostracyzm społeczny(słuszny) za to co ten chłop #!$%@?. Dlatego jego ryj to uberwygryw a nie przegryw jak stara się tu wmówić
  • Odpowiedz