Wpis z mikrobloga

Franio ma 5 osobową ekipą na streamie i ledwo 6k ludzi go ogląda, zobaczył że Medusa wraca i robi po 6k+ ludzi z Naną i już mu dupe liże. Mówi że to spoko gość, że zyskał w jego oczach po tej dramie. Ja #!$%@? ale hipokryzja, pisali i hejtowali gościa "WYWÓŹ OGRA". #!$%@? pamiętam jak nie chciał z nim nawet streama zrobić, wymyślał jakieś głupie powody. Mam nadzieję że drugi raz potężny Medi się na to nie nabierze
#danielmagical #famemma #medusa #twitch
raszko754 - Franio ma  5 osobową ekipą na streamie i  ledwo 6k ludzi go ogląda,  zoba...
  • 16
  • Odpowiedz
@danoneek: @Progenic91 niby źle nie mówił, ale jak zobaczył że twitch chat jedzie po medusie to jednak się zdystansował do niego. A swoją drogą medusa też wtedy miał jakiś mental breakdown przez hejt więc #!$%@? jak było między nimi naprawdę.
  • Odpowiedz
  • 0
@danoneek: napisałeś bzdurę celowo manipulując, fanatyka franka tutaj nie potrzeba
kto śledził ten wie jak się #!$%@?ł na Meduse a drugi który usunąłem to brzmiał że franio wybił Meduse w internecie []
  • Odpowiedz
@raszko754: Bo wybił na nowo ;) Medusa był nikim przed tymi IRL, zaniknął w otchłani internetu, no ale mniejsza. Pokaż mi te dowody które potwierdzą twoją tezą jako to Franio ma się wypiąć na Meduse
  • Odpowiedz