Wpis z mikrobloga

0:05:00 Pierwsza i ostatnia lista tygodniowa w tym miesiącu i ogólnie na ten czas.
Dalej już ich nie mogę robić bo nie moge juz tak długo siedzieć do później nocy więc listy jak już będą to najwyżej w weekendy jak będę miał czas bo obecnie ciężko z nim i trzeba wstać rano i coś zmienić w swoim życiu więc to by bylo na tyle z codziennych list. #listaobecnosci #nocnazmiana #listygranera
  • 76
@Cybek-Marian: Jeśli to prawda to szacunek dla Granera, ale bardzo szkoda, że nawet taki wykopek jak ja, po 9 miechach zdołał się przyzwyczaić, a nagle się to kończy. Ja w tym czasie (od kiedy ty się zarejestrowałeś, 6 lat) przerobiłem dwa januszeksy w których jak dotąd najdłużej robiłem. No i #!$%@?, więcej Granera nie będzie, a życie toczy się dalej. Wszystko, do czego się przyzwyczailiśmy, kiedyś się skończy.
@Graner: Dzięki twoim listom miało się poczucie że trzymasz nocną zmianę "za mordę" i ogólnie że jesteś nienaruszalnym szkieletem w tej naszej społeczności. Wiele razy się zastanawiałem co i kiedy się stanie kiedy nam odejdziesz ale niestety już nie muszę się zastanawiać. Pewien etap nocnej zmiany został zakończony. Teraz jak będzie, lepiej, gorzej? Pewnie gorzej, bo bez twoich list Garnier zapadnie swoisty chaos. Dziękuję i życzę sukcesów w życiu prywatnym i