Wpis z mikrobloga

@przeciwko78: jak ktoś jest nieuczciwy w małych sprawach, jak udowodni, że będzie uczciwy w sytuacji dużego formatu?

Właśnie to próbowałem opisać w moim poprzednim poście. Ludzie zmęczeni PO+PSL widzieli zmianie w rządach PiS. I to realną zmianę, oprócz wprowadzania pakietów socjalnych, zaczęto rozliczać osoby decyzyjne, które obwiniano za złą sytuację materialną i bytowa wielu warstw społecznych. Rozliczenie sędziów
( a przynajmniej udawanie rozliczeń) było przez wiele osób traktowane, jak rozbicie starego
@przeciwko78: zaraz powiesz, że Niemcy w 45 po śmierci Hitlera to spoko były, bo Adolf zrezygnował z przywództwa kulką w głowie xD

Zrozum, że on był twarzą tego projektu i skompromitował go na starcie. Do tego doszły stare komuchy i mamy elegancką ekipę
@CrazyHorse1849: nie miał racji, bo na początku zesrał się o Trybunał Konstytucyjny, przy którym pierwsza zaczęła grzebać PO, bo zmienili ustawę, by wybrać przed wyborami sędziów, którym kadencja upływała po wyborach, bo wiedzieli, że przejebią. PiS się #!$%@?ł, uznał, że to było nielegalne i wybrał "dublerów". I wtedy pojawił się KOD, że "łamio konstytucję" ale łamanie jej przez PO było ok.

Tu masz tę historię: https://www.rp.pl/opinie-polityczno-spoleczne/art438411-robert-gwiazdowski-tak-platforma-walczyla-o-demokracje
@Ogau w większy absurd nie mogłeś pójść?
kłopot z Kijowskim nie przekreślał przecież całych protestów.
oczywiście nic nie stało na przeszkodzie żebyś szedł protestować poza KODem.
@przeciwko78: ale wszyscy wiedzą co było istotne. Tylko ty nie rozumiesz dlaczego nie miały szansy powodzenia. Podobnie lempartowa #!$%@?ła strajki antyaborcyjne
kod miał rację, ale ich liderzy to była kompromitacja. Chłop alimentów nie płacił, a mówił o uczciwości. To nie miało szans powodzenia


@Ogau: no..i dlatego na złość kodowi polacy kilka lat później dalej nie widzieli jak pis ich dyma i znowu na nich zaglosowali xD no ale to wszystko przez kod bo ich liderzy to była kompromitacja.
dopiero jak inflację #!$%@? pod 20% to wykopkom lex tusk zaczyna przeszkadzać. no bo
@przeciwko78: wszyscy zasłużyliśmy. To kara za grzech bycia Polakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak, złodziej czy oszust (pani lempart właśnie wydała ostatnio wszystkie zebrane pieniążki na niewiadomo co) to parszywe mordy. I w dupie mam to, że PiS to jeszcze więksi złodzieje i oszuści. Szczególnie lempartowa zasługuje na melę na tę parszywą gębę za zniszczenie największego zrywu Polaków od upadku komuny.
@Ogau powtarzasz właśnie pisowskie tezy, że Lempart coś sprzeniewierzyła i to u niej widzisz parszywą mordę, zamiast w swoim lustrze.
tak jak pisałem, z Kodem i strajkiem kobiet problem mają tylko przeciwnicy.
nie potrzebujemy was.
@przeciwko78: ze stajkiem kobiet problem mają tylko konfederaci i pisowcy. Ze strajkiem lempartowej wszyscy z rigczem.

nie potrzebujemy was.


@przeciwko78: no nie wiem czy te kilka procent wyborców lewicy da radę obalić PiS xD

Lempart coś sprzeniewierzyła i to u niej widzisz parszywą mordę, zamiast w swoim lustrze.


@przeciwko78: w porównaniu z nią to jestem całkiem ładny. No i nie żebram, tylko pracuję ( ͡° ͜ʖ ͡