Wpis z mikrobloga

#przegryw ciekawe jak to jest mieć swoją kobiete która kochasz której ufasz która jest Twoim ideałem pod każdym względem która po pracy czeka na cb z ugotowanym obiadkiem i z która możesz pogadać o wszystkim która tez pracuje i się rozwija a nie jest taka kura domowa która ma jakieś hobby i lubi podróżować razem z tobą i że w każdej chwili możesz sobie zlapac za cycka albo za bzdzioszkę i sie poprzytulac? Nie wiem i pewnie umrę nie wiedząc jak to jest ehh
  • 56
powiedz cos więcej. Jak to jest?


@Pechpechpech: Jak pisałem normalnie ;)
Obiady są dobre(nawet możesz czasem sam coś zrobić dla dwojga), bo z czasem się ogarniacie co lubicie bardziej a co nie.
jak ktoś ma hobby i wycieczki to chyba mozesz sobie wyobrazić.
Rozmawiasz jak z kumplem, więc też możesz sobie wyobrazić.

Zostaje seks hm...tutaj nie jest jak z kumplem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale seks to
super kolego i zazdro, wygrałeś zycie ale z tym tańcem to typowa rada od normika xd z moim ryjem to ja unikam skupisk ludzkich a co dopiero tańczyć z dziewczyną


@Pechpechpech: Człowieku spróbuj, byłem na takim tańcu, jestem raczej aspołeczny, że tak powiem.
I tam ludzie z takimi ryjami, że hej, rozstrzał wieku też od 20-60, wszyscy wszystkich mają w dupie, więc nie ma co się przejmować.

Na dodatek, wszystko jest
na trzezwo bym nie dał rady. Myślę że po 7 piwie bym dał radę


@Pechpechpech: siedmiu nie polecam, możesz być zbyt giętki na taniec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

też tak myślałem przed pierwszym pójściem, ale pierwsze info które uzyskałęm to, że w grupie jest więcej dziewczyn niż meżczyzn, więc odpada problem, ze zostajesz sam. Miałem totalnego stresa. A tu się okazało, że wszystko za ciebie robią.

A