Wpis z mikrobloga

@janeksuj: Też będę kleił kupon I mój typ to Romanowski właśnie będzie, idzie gość jak burza i ja go widzę jako przyszłego mistrza wgl, dla mnie jest czołgiem i stawiałbym na niego, ale to mma i wszystko się może zdarzyć. I moim zdaniem Mamed dostaje w #!$%@? od Askhama tak hak kolega wyżej napisał, ten kop z wyskoku byl kozacki, ale Mamed już prime ma dawno za sobą, a Askham Materle
  • Odpowiedz
  • 0
@XYZ91 No bardzo możliwe z Romanowskim zwłaszcza że Pawlak nie jest jakimś parterowcem typowo który go skontroluje i pewnie będzie bitka w stójce głównie. Z mamedem nigdy nie wiadomo jaki bedzie mial plan też wszystko się może zdarzyć. Chyba postawie drugi z askhamem i Romanowskim bo kurs kuponu będzie porównywalny.
A o innych zestawieniach co myślisz? Też czy Szymański da radę z Mircea bo niby faworyt, ale z mankowskim było podobnie I
  • Odpowiedz
@janeksuj: Rutek vs Soldaev powyżej 1.5 być może walka skonczy się decyzją, niski kurs sam ocenisz czy warty ryzyka, bo Soldaev to nie jest pionek też. Reszta wygląda dobrze, ale wiesz jak jest, zawsze fajnie na papierze wygląda, a potem są niespodzianki.
  • Odpowiedz