Wpis z mikrobloga

@aarahon: Może w ten, że konstytucja nie zezwala lewicowcom na bezkarne zabijanie ludzi?

Jakoś bardziej wierzę antyrosyjskim kombatantom, niż trollom od Tuska, którzy twierdzą, że brak aresztu dla komunistycznych zbrodniarzy oraz 40 miesięcy aresztu dla niewinnego człowieka, to czasy demokracji i praworządności xD

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-11-07/75-tys-zl-za-ponad-3-lata-nieslusznie-spedzone-w-areszcie-to-naplucie-mi-w-twarz/
Może w ten, że konstytucja nie zezwala lewicowcom na bezkarne zabijanie ludzi?


@Roger_Casement: a prawicowcom zezwala?

Jakoś bardziej wierzę antyrosyjskim kombatantom, niż trollom od Tuska, którzy twierdzą, że brak aresztu dla komunistycznych zbrodniarzy oraz 40 miesięcy aresztu dla niewinnego człowieka, to czasy demokracji i praworządności xD


@Roger_Casement: W obu przypadkach o areszt musi zawnioskować prokuratura. Jeśli sąd wydał takie decyzje co do przedłużenia lub niezastosowania aresztu to widać miał ku
@aarahon: Konstytucja nie zezwala na zabijanie ludzi ani prawicowcom, ani lewicowcom, ale to skrajnie lewicowi (komunistyczni) zbrodniarze byli chronieni przez aparat państwowy.

Jakie powody miał sąd, by trzymać niewinnego człowieka, bez żadnego dowodu na jego winę, prawie 4 lata w areszcie? Ciebie też można zamknąć w areszcie na 40 miesięcy, czy gdyby Ciebie to spotkałoby, to byłby już faszyzm i łamanie praw człowieka?

Kombatanci w 2013 roku krytykowali ochronę komunistycznych zbrodniarzy,
Konstytucja nie zezwala na zabijanie ludzi ani prawicowcom, ani lewicowcom, ale to skrajnie lewicowi (komunistyczni) zbrodniarze byli chronieni przez aparat państwowy.


@Roger_Casement: no to podaj przykład.

Jakie powody miał sąd, by trzymać niewinnego człowieka, bez żadnego dowodu na jego winę, prawie 4 lata w areszcie? Ciebie też można zamknąć w areszcie na 40 miesięcy, czy gdyby Ciebie to spotkałoby, to byłby już faszyzm i łamanie praw człowieka?


@Roger_Casement: no akurat
@aarahon:

no to podaj przykład


Masz list kombatantów antyrosyjskich, którzy jasno krytykowali ochronę komunistycznych zbrodniarzy... Zgaduję, antykomuniści zabijani przez komuchów choćby w czasie stanu wojennego, to nie byli ludzie, tylko zlepki komórek?

no akurat dowody w postaci zeznań były


Czyli jak ktoś powie to samo o Tobie, to twierdzisz, że trzeba trzymać Ciebie w areszcie 4 lata? Serio uważasz, że same słowa bez żadnych dowodów to wystarczający dowód, by kogoś trzymać
Masz list kombatantów antyrosyjskich


@Roger_Casement: a ja bym chciał przykład tej ochrony zbrodniarzy komunistycznych,

Czyli jak ktoś powie to samo o Tobie, to twierdzisz, że trzeba trzymać Ciebie w areszcie 4 lata?


@Roger_Casement: Gdyby ktoś zarzucił mi pomoc w przemycie marihuany to nie, są inne sprawy w których ktoś mógłby mi zarzucić i mógłbym trafić za to do aresztu a długość mojego pobytu tam zależałaby od szczegółowości zeznań choć ostatecznie
@aarahon:

nie ma w tym liście słowa o ochronie, czytałem go specjalnie trzy razy.


To wróć się do podstawówki, bo jest na samym początku listu:

W poczuciu odpowiedzialności za przyszłość naszej Ojczyzny wyrażamy dezaprobatę wobec zjawiska ochrony zbrodniarzy komunistycznych przez wymiar sprawiedliwości III RP.


Antykomunistyczni kombatanci krytykują ochronę prorosyjskich zbrodniarzy, jakoś bardziej ufam im, niż lewakowi, który twierdzi, że prorosyjski komunista Jaruzelski to nie był zbrodniarz, bo sądy(te które chroniły zbrodniarza
@aarahon: Dostałeś konkretne nazwiska, Twoim jedynym argumentem na wypowiedź kombatantów jest taka, że oni nie mają racji, bo Ty sądzisz inaczej (choć oczywiście ciągle nie dałeś paragrafu z konstytucji, który zezwalałby skrajnym lewicowcom na zabijanie ludzi).

Chciałbym dostać ten paragraf z konstytucji, zezwalający komuchom na zabijanie ludzi (choćby w czasie stanu wojennego). Jak dasz, to wtedy uznam, że Ty, czy prorosyjscy zbrodniarze macie rację, a antykomunistyczni kombatanci kłamią, na razie jednak
Dostałeś konkretne nazwiska, Twoim jedynym argumentem na wypowiedź kombatantów jest taka, że oni nie mają racji, bo Ty sądzisz inaczej (choć oczywiście ciągle nie dałeś paragrafu z konstytucji, który zezwalałby skrajnym lewicowcom na zabijanie ludzi).


@Roger_Casement: nic takiego nie miało miejsca.

Chciałbym dostać ten paragraf z konstytucji, zezwalający komuchom na zabijanie ludzi (choćby w czasie stanu wojennego). Jak dasz, to wtedy uznam, że Ty, czy prorosyjscy zbrodniarze macie rację, a antykomunistyczni