Wpis z mikrobloga

#warframe
Pograłem już z 10 godzin i powiem tak:
fajne to, ale jakieś takie nie wiem...
Zrobiłem wstępniak jako Duviri - koncept ciekawy, historia zakręcona, świat interesujący ale granie na przemian chuopem i chadem-maszyną do zabijania wcale mi się nie podobało, dopiero jak doszedłem do normalnego (starego) wstępniaka gra zaczęła nabierać rumieńców.
Ogólnie to walczyłem ze sterowaniem chyba ze 2 godziny, aż ukręciłem coś na kształt Elden ringa - chociaż i tak wciąż mi do końca nie pasuje, najgorsze jest to, że nie ma normalnej zmiany broni () dobrze, że na myszce mam sporo dodatkowych przycisków.
Tysiące matsów i setki modów - łeb może od tego rozboleć więc póki co olewam temat i tylko zbieram wszystko co da się zebrać.
Jako postać wybrałem Volta a gram zasadniczo mieczem + Stealth archer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym parkur fajny, ale bawiłem się tym chwilę w samouczku, na zwykłych mapach raczej nieprzydatny?
Nie wyobrażam sobie grania z randomami, boję się że będzie tak jak w ESO - ja będę chciał się przyczaić albo poskakać widowiskowo a cała reszta po prostu będzie biegła przez instę z pieśnią na ustach.
Do tego mam złe przeczucie, że gierka w endgame upodobni się do takiego Lost Arka, gdzie niby jest dużo ciekawych aktywności a w rzeczywistości wszystko okaże się być miałkie i bez smaku.
No ale brnę dalej bo mimo że gierka trochę mnie odpycha to sam gameplay jest bardzo przyjemny i pchanie fabuły do przodu nadal jest wciągające ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Dwudziestydrugi - #warframe 
Pograłem już z 10 godzin i powiem tak:
fajne to, ale jak...

źródło: Warframe-%D0%98%D0%B3%D1%80%D1%8B-Ivara-%28Warframe%29-pepe-the-frog-2974442

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Dwudziestydrugi:

Tysiące matsów i setki modów - łeb może od tego rozboleć więc póki co olewam temat i tylko zbieram wszystko co da się zebrać.


ja zrobilem chyba ze 100godzin i jak czytam obecnie posty ludzi z tego tagu to nie wiem o co chodzi (ale tez przez to ze mam rok przerwy) Nie wiem jak inni, moze jak sie gra codziennie pare godzin to wszystko jest ok, ale nawet juz
  • Odpowiedz
ale granie na przemian chuopem i chadem-maszyną do zabijania wcale mi się nie podobało,


@Dwudziestydrugi: Duviri to niewielki % contentu całej gry, w znacznej większości grasz normalnie framami.

i tak wciąż mi do końca nie pasuje, najgorsze jest to, że nie ma normalnej zmiany broni


@Dwudziestydrugi: f zmiana primary i secondary, przytrzyjmujesz f dla melee na stałe.

Tysiące matsów i setki modów - łeb może od tego rozboleć więc póki
  • Odpowiedz
@Dwudziestydrugi: ~2000 godzin grania here. Dobieranie Warframe i broni + modowanie tego do konkretnej misji (np. pod obrażenia od korozji jeżeli spodziewani przeciwnicy będą mieli pancerze) to duża część tej zabawy. Przypomina trochę grzebanie w szafie i zastanawianie się w co by się tu ubrać. Ogólnie dziwny świat, taki mocno inny od tego co znamy, ale zgrabnie połączony licznymi historiami.
Zrób sobie macro pod "bullet jump" bo głównie tym się ludzie
  • Odpowiedz