Wpis z mikrobloga

#ukraina Wisi ten wysryw w gorących cały dzień i moderacja nic. Nawiązując do tego obrazka naszło mnie jedno pytanie. Niech mnie ktoś oświeci jak się mylę ale, czy w rabacji Galicyjskiej polską szlachtę mordowali Marsjanie? bo myślałem że polscy chłopi
Konigstiger44 - #ukraina Wisi ten wysryw w gorących cały dzień i moderacja nic. Nawią...

źródło: saass

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
bo myślałem że polscy chłopi


@Konigstiger44: Jedna sprawa że to jest prowokacyjny gównomem.

Ale z drugiej strony bardzo trudno byłoby potępiać własnych chłopów. Już sobie wyobrażam jak Francuzi potępiają kogokolwiek za rewolucję francuską.

Nie wiem jak to sobie wyobrażasz. Waldemar Pawlak ma przeprosić za rzeź galicyjską? xD
  • Odpowiedz
@Konigstiger44: Przecież ten mem to w 80% prawda, poza ostatnimi 4 wierszami pod Polską.


@RobieZdrowaZupke: Nie. Takie memy to gównoprawda i zwykła propaganda. To tak jakby napisać, ze AK mordowała na Lubelszczyźnie cywilów, kobiety i dzieci paląc zabudowania i wrzucając granaty do schronów pełnych cywili i bez kontekstu temat zakończyć. Przecież to zwykłe ordynarne kłamstwo i manipulacja. Prawda?

Można porównać Tuska do Hitlera? Jeden i drugi zna Niemiecki, jeden i
  • Odpowiedz
Ale z drugiej strony bardzo trudno byłoby potępiać własnych chłopów. Już sobie wyobrażam jak Francuzi potępiają kogokolwiek za rewolucję francuską

@vrNFWrUew3D4Rgz: No wielu wykopków nazywa chłopskie powstania na ukrainie "mordowaniem polaków" czy nawet ludobójstwem
  • Odpowiedz
Polska

- Dziwny pomieszany szeleszczący i trudny język
- Alfabet łaciński ale z dziwnymi znaczkami bez własnego układu narodowego na klawiaturze komputerowej
- Ludobójstwo na Polakach w postaci zamykania szpitali i utrudniania leczenia, mordowanie Polaków przez głupie polityczne decyzje, podejmowane często przez zdrajców
- Brak znajomosci Historii
- Czczenie zdrajców jak np. Piłsudski, nierozliczenie okresu PRL, wiara w fałszywych bohaterów, nawet z kogoś jak Wałęsa dało się zrobić prezydenta
- PiSowska mentalność,
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba:

No wielu wykopków nazywa chłopskie powstania na ukrainie "mordowaniem polaków" czy nawet ludobójstwem

bo to było ludobójstwo, jakie chłopskie powstanie?
chłopskie powstanie przeciwko polskim chłopom?
  • Odpowiedz
Wisi ten wysryw w gorących cały dzień i moderacja nic


@Konigstiger44: a co w nim jest nieprawdziwego?
A widzisz. Fakty zabolały. Bo jak fakty nie pasują do twojej wiary to tym gorzej dla faktów, nie?
  • Odpowiedz