Wpis z mikrobloga

Powiedziałem rodzicom o moich planach do zgłoszenia się do agencji pracy do holandii to stwierdzili, że to sami oszuści, a matka, że ja za granicą se nie poradzę i mnie w trumnie będą sprowadzać xd. Przed chwilą się zgłosiłem do takiej jedne agencji ciekawe co mi wtedy rodzice powiedzą jeśli oddzwonią.
#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
@kamilek123: z ich perspektywy chcą dobra, a to co robią to najgorsze co może być bo każą stać w miejscu i najlepiej z chaty nie wychodzić... tak się zaczęła historia wielu tagowiczów
  • Odpowiedz
@kamilek123: To nie kojarzę. Aczkolwiek nie sugeruj się #!$%@? ludzi z tagu i nie zakładaj z góry ze będzie strasznie. Ja wyjechałem do NL tez na początku przez agencje dodatkowo z bagażem długów i #!$%@? a jednak po 3 latach juz jestem na kontrakcie, z wynajętym mieszkaniem itp. Początki są zawsze trudne ale szacun ze próbujesz
  • Odpowiedz
@kamilek123 polecam ci zebys sobie przeliczył finansowo wszystko dokładnie i na spokojnie. Kiedys chciałem znaleźć prace na czas wakacji w Holandii poprzez agencje. Ale po dopytaniu baby na rozmowie przeliczyłem bilans. Wynikało z niego to ze za prace w innym kraju odejmując 1 wyjście do kina lub na miasto co dwa tygodnie. Na koniec miesiąca zostało by mi 300zl wiecej niz w pracy w polszy.
  • Odpowiedz