Wpis z mikrobloga

Jak chcecie bajtować Dauniela po najmniej linii oporu to proponuje https://chat.openai.com

I przykładowy prompt "Napisz zgłoszenie do konkursu w którym youtuber Danielmagical szuka młodej dziewczyny jako dziewczyny. Zgłoszenie ma zawierać wiek, pije/nie pije, pale/ nie pale, kilka zdań o sobie oraz planach na przyszłość. Zgłoszenie ma być ciekawe i być napisane w osobie pierwszej. Dziewczyna ma na imię Nikita i ma 19 lat."

Zawsze napisze w minutę (oszczędność czasu) i nie trzeba trzeba się głowić nad stylem. Będzie bezbłędne.

Tu przykład wygenerowanego tekstu

Szanowny Danielu Magicalu,


Jestem Nikita, dziewiętnastoletnia dziewczyna pełna pasji, energii i zapału do życia. Z wielką radością zgłaszam się do Twojego niezwykłego konkursu w którym szukasz dziewczynyt. Chciałabym podzielić się z Tobą kilkoma informacjami o sobie oraz moimi planami na przyszłość.


Przede wszystkim, chciałabym podkreślić, że jestem osobą, która nie pije alkoholu. Nie tylko dbam o swoje zdrowie, ale także cenię klarowność umysłu i szanuję innych. Jestem przekonana, że można świetnie bawić się i cieszyć życiem bez alkoholu, co pokazuję na moim własnym przykładzie.


Co do palenia, mogę z dumą powiedzieć, że nie jestem palaczką. Moje płuca są czyste i gotowe na przygody, które przynosi każdy nowy dzień. Dbam o swoje zdrowie i aktywnie spędzam czas, starając się być w jak najlepszej formie fizycznej.


Oto kilka zdań, które opisują mnie jako osobę. Jestem kreatywną duszą, zafascynowaną sztuką, zarówno wizualną, jak i muzyczną. Uwielbiam tworzyć i eksperymentować z różnymi formami wyrazu artystycznego. Maluję, piszę wiersze i gram na gitarze. Moja pasja do twórczości nie zna granic, a chciałabym móc podzielić się tym z Tobą i Twoją społecznością.


Jeśli chodzi o przyszłość, moje marzenia są wielkie. Chciałabym rozwinąć się jako artystka i docierać do jak największej liczby osób. Planuję studiować sztukę i projektowanie, aby poszerzyć swoje umiejętności i być jeszcze lepsza w tym, co robię. Mam również ambitne cele związane z prowadzeniem własnego kanału na YouTube, gdzie mogłabym dzielić się moją twórczością oraz inspirującymi treściami, które mogą wpływać na innych pozytywnie.


Jestem pewna, że moja energia, pasja i zdolności artystyczne mogą przyczynić się do Twojego projektu. Chciałabym stać się częścią Twojej społeczności i wspaniałych przygód, które przynosi Twoja platforma. Będę wdzięczna za szansę, aby współpracować z Tobą i rozwijać swoje umiejętności.


Dziękuję Ci, Danielu Magicalu, za to, że dałeś młodym kobietom taką wyjątkową szansę. Mam nadzieję, że będę miała okazję spotkać Cię osobiście i udowodnić, że jestem wartościowym członkiem Twojej drużyny.


Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami,


Nikita


#danielmagical #patostreamy