Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia
odcinki 21/22- "półtomna" ale zaliczyłam.

Czy Jason jest opóźniony w rozwoju? Płodowy zespół alkoholowy? Masywny uraz głowy? Co mu do cholery w Alanie nie pasuje?
Jason nigdy nie zdobyłby takiej dziewczyny jak ona w prawdziwym życiu, a tymczasem odrzuca prawdziwą "10" jak Alana na rzecz Gonza.
Scena z Alaną, w której był omawiany wybór między Jasonem a jej wibratorem ma dla mnie teraz wyraźny przekaz. Powinna wybrać wibrator, on nie mówiłby do niej w taki sposób.

Zauważyłyście, że prawie w każdym odcinku Melissa ma mały monolog i wszyscy muszą być cicho bo „ona nigdy nic nie mówi”? Dzieje się tak w każdym odcinku...

Melissa musi być toksyczną osobą. Nie widziałam, żeby była miła dla kogokolwiek. Myślałam, że to dlatego, że Bryce wmanipulował ją w to całe odizolowanie od reszty grupy, ale nie. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek chętnie z kimś rozmawiała i miała jakiś koleżeński kontakt z innymi osobami z programu. To życiowa ofiara na własne życzenie. Łazi za tym swoim poyebem jak baran na łańcuchu.

Gonzo zamiast wywoływać ciągle awantury powinien nosić koszulkę z napisem "Przestań zmuszać mnie do znęcania się nad moją żoną ReBeCcO!"

Jake - Piękne to było kiedy wstał, żeby przekazać informację, że stojąc nie krzyczy się do siedzącego. I jeszcze ta jego mowa ciała. Uwielbiam typa. Gonzo miał strach i przerażenie w oczach. Przez moment miał chyba pełne gacie, myślał pewnie, że Jake rzuci się do niego z łapami. Jake pokazał różnicę między mężczyzną a małym chłopcem. Podoba mi się w nim to, że bez względu na sytuację pozostaje dżentelmenem. Absolutnie zasłużył już na seks :P, ciekawe czy ta jego franca mu w ogóle kiedykolwiek pozwoli na zbliżenie?

Obserwowanie, jak Bellinda i Patryk okazują sobie czułość, sprawia, że cierpnie mi skóra. Każda scena z nimi, jest pokazywana wbrew mojej woli. XDD
  • 7
@Rosalinea: Taaa, Jason na bank na coś cierpi, podejrzewam rozdwojenie jaźni. Tak jakby przestraszył się swoich uczuć i znalazł pretekst z dupy, żeby się z tego wymiksować. Raz górka, raz dołek, jak Alana pichciła w bieliźnie to mało się nie spuścił, teraz nagle "bo żem jej powiedziała". Ja bym spieprzała na jej miejscu, bo takie szantażowanie odejściem zamiast rozmowy to już big red flag.

Melissa jest niedowartościowaną, strasznie smutną osobą, która
@Rosalinea: ewidentnie dzisiaj coś się zadziało że taka wpieniona jesteś ,hi hi albo niewyspana ?

@Brid_Get i Rosi -czytając was doszłam do wniosku że jak nic powinniście być tam jako eksperci ,kojarzenie par przy waszym sokolim oku dopiero by dostarczało nam widzom emocji :) albo na odwrót ,z waszą przenikliwością dobrane przez was pary na starcie byłby ,,starym dobrym małżeństwem'' ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
@Rosalinea: ja jeszcze co do Jake'a. Mam mieszane uczucia. Lubiłam go, szkoda mi go było itd. Natomiast aktualnie mam inne odczucia. Powinien zareagować już w momencie, kiedy Becca mówiła, że da dziś popalić Brajsowi, odgrażała się itd. Ewidentnie szykowała na wojnę. Jake powinien stonować sytuację - daj spokój, skupmy się na sobie, już mu dałaś czadu w tamtym tygodniu itd. I nie grało mi później, jak po wspomnianej przez Ciebie awanturze
@MajaF1: ja też co do niego mam mieszane uczucia. Tym bardziej, że wyczytałam na australijskim forum to co wyczytałam. Nie wiem ile w tym prawdy, dlatego staram się być obiektywna i oceniać to co sama widzę w telewizorze.
Dla mnie jest dżentelmenem, przystojny, no i wysoki( a ja to uwielbiam) …. Odnoszę jednak wrażenie, że on dużo w tym programie robi i znosi dla budowania wizerunku ( spoko, ma prawo.Oni tam