Wpis z mikrobloga

Mamy m.in. obiecane 800+, mamy podpisane LexTusk - a kampania dopiero się rozkręca. Pytam Was zatem szanowne Wykopki:

#wybory #polityka #polska #pis #prawoisprawiedliwosc #po #koalicjaobywatelska #platformaobywatelska #konfederacja #lewica #lextusk #neuropa #tvpis
Pobierz ffallen - Mamy m.in. obiecane 800+, mamy podpisane LexTusk - a kampania dopiero się r...
źródło: 1

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się dziś na kogo byś zagłosował/a?

  • Prawo i Sprawiedliwość (PiS) 8.5% (15)
  • Koalicja Obywatelska (KO) 36.9% (65)
  • Lewica i Partia Razem 3.4% (6)
  • Konfederacja 38.6% (68)
  • Trzecia Droga (PSL + Hołownia) 5.7% (10)
  • Inni (komentarz) 2.3% (4)
  • Niezdecydowany 3.4% (6)
  • Nie wezmę udziału 1.1% (2)

Oddanych głosów: 176

  • 14
Jeśli #konfederacja nie weźmie udziału lub nie poprze tego marszu to głosu na nich nie oddam


@cwlmod: Imho raczej nie poprze, ale gdyby jednak poparli to byłoby zajebiście, i piszę to jako osoba która ma z konfą totalnie nie po drodze xD
Choć na ten jeden dzień osiągnąć porozumienie ponad podziałami i zgodnie pokazać PiSowcom środkowy palec w geście tego że nie godzimy się na ich machloje i bezprawie... Karakan dostałby
@HrabiaTruposz: To mnie wlasnie boli że ci konfederaci są dużo głupsi niż im się wydaje. Ja na nich akurat głosowałem i o ile aborcja mnie mega #!$%@? światopoglądowo tak teraz postawie na jichnkreske jako politycznych debili którzy nie potrafią sie jednoczyć w celu osiągnięcia konkretnego celu.
@ffallen: oczywiście, że Konfederacja. w sumie smutne wyniki. dużo głosów na Konfederację, ale widać też, jak dużo jest tu płatnych trolli totalnej opozycji.
@wanghoi liczę, że PiS weźmie się za robotę i zlikwiduje wyborcze przywileje mniejszości niemieckiej, które są jakimś kuriozum. swoją drogą, dużo mówi to o fundacji Batorego, że głosujesz na mniejszość niemiecką.
@cwlmod bo ty jesteś zwykły lewak bez honoru.
@cwlmod: na miejscu konfy też bym nie poparł tego marszu, po co mam popierać siły które i tak ramię w ramię głosują z PiSem, w dodatku są wrogo nastawione do konfy, głosowali przeciwko tej ustawie, słusznie, ale pchać się w to szambo dwóch stron ? po co. mają swój elektorat, który nie lubi takich rzeczy, wystarczy nie zarzynać gospodarki i nie siać zamordyzmu ( jak w czasie covidu ) oraz nie
po co mam popierać siły które i tak ramię w ramię głosują z PiSem

@GULO666: Racja, ty wolisz bezpośrednio wspierać pis xD

ale pchać się w to szambo dwóch stron

Nic nie robienie to też jest akcja i to taka że to wy teraz w tym szambie siedzicie. Nie chcecie obalić pisu? No to gińcie na wyborach xD
@cwlmod: bezpośrednio XD Po głosuję średnio 2x częściej niż konfiarze
nic nie robienie to tak samo wyraz sprzeciwu, wobec dwóch stron,
Gińcie na wyborach XDDDD konfiarze mają najwyższe poparcie, jakie mieli w historii, swojego bytu politycznego, i to dlatego że ,,niby opozycja,, się kompromituje z razem z PiSem. wystarczy żeby nie głosować, za obciążaniem ludzi pracy i nie zarzynali gospodarki, a konfa by mogła nie wejść do sejmu, bo wielu nie
wobec dwóch stron,


@GULO666: Dwóch stron? Czyli jesteś jednocześnie antypis i propis? To tak się nie da mireczku :)

wystarczy żeby nie głosować, za obciążaniem ludzi pracy i nie zarzynali gospodarki, a konfa by mogła nie wejść do sejmu, bo wielu nie głosuje na nich, dlatego że są jakąś dobrą opcją, tylko dlatego że są #!$%@? cenami wszystkiego i nie widzą innej opcji, prawdy nie oszukasz, konfa to taki wskaźnik zdenerwowania