Wpis z mikrobloga

Siedząc ostatnimi czasy na aplikacjach typu #yubo można coraz częściej natknąć się na dziewczyny w związkach, #!$%@?ło mi to na kilometr ale wychodziłem z założenia, że skoro wrzucają zdjęcia z chłopem czy piszą w opisach, że są w związku i szukają znajomych no to przecież nie mogą być aż tak głupie.. . Otóż nic #!$%@? bardziej mylnegoxD Aż musiałem to sprawdzić i podobnych scenariuszy jest niestety więcej.

Zaraz mam 21 lat jakiś czas temu wydoroślałem trochę z mordy i zaczęły dziać się rzeczy w które bym nie uwierzył póki bym nie doświadczył.

Od ONS'ów po 2 wiadomościach

przez zagadujące dziewczyny gospodarzy na domówkach (jeszcze tak bezczelnie przy chłopaku czasem potrafią)

aż po gościa który chciał żebym mu zruchał laske bo się jej podobam a on jest #cuckold

Żony które są w stanie zdradzić męża z którym są ileś lat, mają dzieci, wybudowany dom.

Laski które dają ze sobą zrobić wszystko na pierwszej "randce"

To wszystko było dla mnie wcześniej tylko dostępne z usłyszanych historii często nawet nie tak grubych jakich doświadczyłem przez ostatni rok.
Zawsze na świecie był taki burdel i po prostu teraz tego doświadczam czy jest to jakiś znak tych czasów?

#zwiazki #zdrada #tinder #seks
VoidMall - Siedząc ostatnimi czasy na aplikacjach typu #yubo można coraz częściej nat...

źródło: 2023rok

Pobierz
  • 4
@VoidMall: życie potrafi zaskakiwać, lepiej niż plottwisty w filmach

Jakie jest Twoje zdanie na sytuację gdzie laska ma chlopa i go z tobą zdradziła. Czy wg ciebie powinien poznać prawdę i powiedzialbys mu, czy moze nie ma co komplikować sytuacji, wyszło #!$%@? trzeba żyć dalej?
  • 2
@azurri: Nie wiem jak by wyszło, nie puknąłem nigdy zajętej (albo o tym nie wiem) nie licząc tej od kukolda, ale to coś innego. Pewnie gdyby tak wyszło to bym chciał dać znać chłopowi bo szkoda jego czasu, ale jakby to był jakiś pener to taki ruch byłby głupotą;p