Wpis z mikrobloga

@w00nski: Jakbym miał obstawiać to bardziej na Romanowskiego, ale to żaden pewniak. Materla sprowadzi Paczuskiego do parteru gdzie wygra walkę. No chyba nie jest tak głupi żeby iść na wymianę?
@Don_Lukasio: ja już nie wierzę w MM. Gołym okiem widać regres jego umiejętności z walki na walkę. Na pudziana też niby był przygotowany, wszyscy typowali gładkie zwycięstwo, a skończyło się jak się skończyło i wcale nie można tego zakończenia nazwać lucky punchem ;)
@Don_Lukasio: Ta walka Pudziana ze Szpilką mi podpada, oni sobie trenują w tym samym klubie i razem śmieszkują miedzy treningami xD Ja daje na szpilkę, Pudzian to już pewnie by chciał na emeryturke pójść, a Artur jest ich nową małpką w cyrku.
@tekserew: @w00nski @Link-D Szczerze mówiąc jak przeglądnąłem wywiady Materli i Paczuskiego, to odniosłem wrażenie jakby Materla sam w siebie już nie wierzył skoro głośno mówi o emeryturze.

@Link-D Jakby Pudzian miał myśleć o emeryturze to poszedłby na Nią już dawno temu. Po wygranej ze Szpilką pewnie będzie walka z Wrzoskiem. Szpilkę wszyscy skazują na porażkę, jak przegra to wstydu nie będzie.