Wpis z mikrobloga

#danielmagical Chucky od dawna szukała księcia na białym koniu wystarczyło,że na PGA nitrozyniak spojrzał na nią a ta już sobie go uroiła w głowie więc wysłała mu wiadomość na insta z myślą że odpiszę,a tu się pomyliła???? więc dorwała biednego Magicala który pomógl jej zdobyć obserwujących
Nikitka po zobaczeniu Ciosa uroiła sobie jego więc pisała do niego i teraz nagle „miłość” śmiechu warte
Zasięgi się skończą to oni wszyscy się od niej odwrócą i co zrobi? Wróci do mamusi.
  • 12
@Karol_1993: to coś jak z pijaną wyćpaną laską co przed chwilą się zrzygała na melanżu i do każdego się klei bo ją swędzi dziura. Większość jej odmówi aż się znajdzie desperat i takim desperatem okazał się Magical. XD
@Kot89: 6 lat ode mnie starszy jesteś, ale głupi jak but. Zrób research. Ja nie potrzebuje toxic fejmu, jakbym chciał to mógłbym się wbić w te schematy, które oni sobą reprezentują narobić szumu wokół mojej osoby i zaraz wrócić na 5minut z doświadczeniem. Ja wyjechałem do Niemiec żyje sobie skromnie ale spokojnie, napracuje się, ale jestem szczęśliwy i mam wspaniałą kobietę, gdzie naszym życiem nie muszę dzielić się w mediach, bo